ye-logo.v1.2

2023 рік виявився найтеплішим за всі роки спостережень – Хмельницький гідрометцентр

Суспільство 831
Всі місяці, окрім квітня, були з позитивними відхиленнями, найбільше - зафіксоване у вересні
Всі місяці, окрім квітня, були з позитивними відхиленнями, найбільше - зафіксоване у вересні. Фото: www.shutterstock.com

Також помітно зменшилась кількість опадів.

Метеорологи низки українських міст зафіксували аномально високі температурні показники впродовж минулого року. Не став виключенням і Хмельницький – 2023 рік для міста виявився найтеплішим за всі роки спостережень, заявили в обласному центрі з гідрометеорології.

Як зазначають у відомстві, дослідження проводять, починаючи з 1946 року. У 2023 - середня добова температура була більшою на 9,9 градуса, аніж в попередні роки. Крім того, зменшилась і кількість опадів.

«Всі місяці, окрім квітня, були з позитивними відхиленнями, найбільше - зафіксоване у вересні, який до того ж ще й перевищив попередній рекорд 2020 року», - зазначають хмельницькі фахівці з метеорології.

Також, за даними центру, найвища температура складала 36,1 градуса. Такою вона була 29 серпня. Найнижчу, з показником 14,5 градусів морозу, фіксували 9 лютого. За рік у Хмельницькому опадів випало 580 міліметрів. Це 90% від кліматичної норми.

Читайте також: Погода на вихідні – на Хмельниччину суне похолодання

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую