ye-logo.v1.2

У Хмельницькому змінено рух громадського транспорту та є затори на дорогах

Суспільство 2612
У Хмельницькому є затори на дорогах та змінено рух деякого громадського транспорту
У Хмельницькому є затори на дорогах та змінено рух деякого громадського транспорту. Фото: з архіву редакції

У зв'язку з негодою та ліквідацією наслідків ворожої атаки, міська влада змінила рух деяких тролейбусних та автобусних маршрутів.

Сьогодні, 8 січня, у Хмельницькому змінено рух громадського транспорту. Як інформує пресслужба міської ради, через повітряну тривогу та погодні умови, сьогодні ймовірні відхилення від графіків руху на деяких з маршрутів міського транспорту.

Отже, тролейбусні маршрути № 2А, 4, 4А, 7, 7А, 11, 11А, 16, 17 будуть рухатися через вулиці Кам'янецьку, Тернопільську, Молодіжну, Інститутську, Кам'янецьку та далі за маршрутом.

Автобусні маршрути:

  • № 26, 35, 49А - через Львівське шосе, вулицями Пулюя (колишня Хотовицького), Інститутську, здійснюють розворот на перехресті вулиць Інститутської та Молодіжної, далі їдуть по вулиці Інститутській, Кам'янецькій та далі за маршрутом.
  • № 21 та 51 - по вулиці Кам'янецькій, Інститутській, здійснюють розворот на перехресті вулиць Інститутської та Молодіжної, рухаються по вулиці Інститутській, Кам'янецькій та далі за маршрутом.
  • № 22, 29, 29А та 47 – їдуть по вулиці Кам'янецькій, Інститутській, Пулюя (колишня Хотовицького), Львівське шосе та далі за маршрутом.
  • № 18 – маршрут по вулиці Кам'янецькій (в обох напрямках руху) без заїзду на Львівське шосе та вулицю Тернопільську.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую