ye-logo.v1.2

Погода на тиждень: зима на Хмельниччині продовжується

Суспільство 4339

Попереду в області пануватимуть низькі температурні показники.

Найближчими днями в Хмельницькій області прогнозують морози. Особливо низькою температура повітря буде вночі, однак і вдень погода буде зимовою. Ближче до кінця тижня трохи потепліє. Отож, яку погоду прогнозують на Хмельниччині 9-14 січня, детальніше на сайті «Є ye.ua».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі 9 січня в області буде 16-18 градусів нижче нуля та невеликий сніг. У вівторок у день буде хмарно з проясненнями, без опадів та від 9 до 11 градусів морозу.

У середу, 10 січня, вночі прогнозують 11-14 градусів з позначкою «мінус», а вдень – не морозніше за 4 градуси нижче нуля. Без опадів.

11 січня температурні показники будуть такими ж, як і в середу. Як вночі, так і вдень. Єдиною відмінністю буде те, що вдень у четвер прогнозують сильні пориви вітру та сніг.

Сніжитиме і в п'ятницю 12 січня. А ось температура повітря вночі та вдень коливатиметься в межах 2-4 градусів морозу.

У суботу, 13 січня, за даними ресурсу «Метеопост», нічна температура повітря коливатиметься в межах 4-9 градусів нижче нуля, вдень – 4-5 градусів морозу та сніг. Та вже під вечір стовпчики термометрів опустяться до позначки в «мінус» 11 градусів.

14 січня потепліє. Вночі в неділю прогнозують 6-8 градусів морозу, а вдень від -1 до 0 градусів. І майже без опадів.

Читайте також: На випадок погіршення погодних умов на Хмельниччині працюють «Пункти незламності»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую