ye-logo.v1.2

У Хмельницькій міськраді нагадали про штрафи за неприбрані від снігу та льоду території

Суспільство 1194
Своєчасно очищати тротуари від снігу та льоду зобов
Своєчасно очищати тротуари від снігу та льоду зобов'язані не лише комунальники. Фото: пресслужби Хмельницької міськради

Комунальники міста розчищують снігові замети на дорогах і пішохідних зонах, проте прибирати сніг також мають установи та підприємства міста різних форм власності.

У пресслужбі Хмельницької міської ради нагадали, що, окрім комунальників та двірників, забезпечувати своєчасну очистку від снігу та льоду зобов'язані також підприємства, установи, організації, фізичні особи-підприємці. В тому числі орендарі приміщень, на закріплених за ними територіях. Як йдеться у дописі, це прописано у Правилах благоустрою Хмельницької міської територіальної громади.

Через погіршення погодних умов, управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста звертається з проханням забезпечити своєчасну очистку від снігу, льоду та посипку протиожеледними засобами прилеглих територій. До них входять тротуари, пішохідні доріжки та сходинки. Також є окреме прохання до водіїв автотранспортних засобів: не припарковувати автомобілі уздовж доріг, щоб спецтехніка мала можливість більш ефективно здійснювати прибирання міських вулиць.

У Правилах благоустрою Хмельницької міської територіальної громади зокрема на зимовий період прописано наступне:

  • роботи з очистки від снігу та льоду розпочинати з настанням снігопаду;
  • від снігу та льоду насамперед очищати тротуари, дороги до під'їздів житлових будинків, місць зупинок пасажирського транспорту, люки водопровідних і каналізаційних колодязів;
  • в період ожеледиці тротуари, переходи через вулиці, місця зупинок пасажирського транспорту, спуски, підйоми посипати фракційними та іншими протиожеледними матеріалами. Посипати протиожеледними засобами сніг та лід на тротуарах;
  • регулярно, з дотриманням правил безпеки, проводити очистку дахів від снігу та льодових бурульок;
  • вивозити зібрані з прилеглих територій сніг та лід самостійно або силами спеціалізованих підприємств на умовах договору.

За невиконання необхідних робіт з благоустрою, а також за дії чи бездіяльність, що призвели до завдання шкоди майну чи здоров'ю громадян, передбачена відповідальність - штраф для юридичних осіб становить від 850 до 1700 гривень, для фізичних – від 340 до 1360 гривень.

Читайте також: На випадок погіршення погодних умов на Хмельниччині працюють «Пункти незламності»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую