ye-logo.v1.2

Хмельницькі волонтери спільно з учнями придбали пікапи для мобільних груп ППО

Суспільство 1297
Педагоги, учні й батьки зібрали понад 500 тисяч гривень
Педагоги, учні й батьки зібрали понад 500 тисяч гривень. Фото: автора

Збір на ще один автомобіль триває.

Сьогодні, 9 січня, ГО «Захист – об'єднання волонтерів» разом з представниками низки хмельницьких навчальних закладів передали ключі від двох позашляховиків для військових, які захищають небо.

Кошти на ці автомобілі збирали під час благодійних заходів, серед яких – шкільні ярмарки та різдвяні колядування. Спільними силами завдяки педагогічним колективам, учням, батькам, а також місцевому підприємству, вдалося зібрати понад 500 тисяч гривень, розповіли сайту «Є» у громадській організації.

«Автомобілі були придбані закордоном. Один з них привезли з Німеччини, інший – із Польщі. Вартість одного такого позашляховика у середньому - близько 7 тисяч доларів (понад 252 тисячі гривень – авт.). Хочемо висловити велику вдячність нашим педагогам, батькам і самим дітям. Сьогоднішня подія – це черговий доказ, що ми єдині. Ми знаємо заради чого це робимо. Загалом ми планували передати три автомобілі, але поки триває збір на останній, передаємо ці два, щоб вже сьогодні вони допомагали нашим захисникам», - зазначила виконавча директорка ГО «Захист — об'єднання волонтерів» Леся Стебло.

Захисникам неба Хмельниччини передали ключі від двох пікапів. 

Під час заходу школярі, вчителі, волонтери та військовслужбовці разом заспівали колядку. 

За словами волонтерів, кошти на придбання першого позашляховик самотужки зібрала початкова школа №1 Хмельницької міської ради. Ще одне авто придбане силами приватного підприємства «Резонанс-Пласт», ліцею №16 імені В. Козубняка, Хмельницького ЗДО №26 «Кульбабка», Хмельницької СЗШ I- IIl ступенів №14, Хмельницької СЗШ I-Ill cтупенів №21, Ліцею №5, Немичинецької ЗОШ I-II ступенів, групи «Коляднички-мандрівнички».

Вартість одного автомобіля складає близько 7 тисяч доларів. 

Один із пікапів придбали в Німеччині, інший - в Польщі. 

Представники навчальних закладів діляться, що постійно допомагають українським воїнам: збирають «коробки тепла», створюють різноманітні обереги, пишуть листи, для збору грошей - встановлюють спеціальні скриньки. Більшість коштів ж для цього збору зібрали ще восени, завдяки ярмаркуванню.

«До ярмарку долучалися учні, батьки, вчителі. Готували і продавали кондитерські вироби, випічку, цукерки та інші смаколики. На подвір'ї школи розставляли столи, перед тим ходили по організаціях ближніх до нашого навчального закладу і запрошували людей. Торгували 2 дні, у перший – 2-3 години. Коли зібрали кошти, виручені кошти кожного класу, загальна сума склала 35 тисяч гривень. Тоді вже вирішували, на що їх спрямувати.

Частину коштів ми спрямували на тепловізор для нашого випускника. Суму у 27 тисяч гривень, яка у нас залишилась, ми передали на збір від ГО «Захист – об'єднання волонтерів». Ми дуже раді, що наші кошти стали невеличкою часткою такої великої спільної справи», - зазначила директорка Хмельницька середня загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14 Наталія Широка.

За словами волонтерів, нині продовжується збір коштів на третій автомобіль. Наразі вдалося зібрати 160 тисяч гривень з 260-ти необхідних.

Номер карти банки, щоб допомогти придбати третій автомобіль:
5375 4112 1295 2266
Посилання на банку: send.monobank.ua/jar/3J1NCZNmbe

Читайте також: Селищний голова однієї з громад на Хмельниччині вступив до лав ЗСУ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую