ye-logo.v1.2

У Хмельницькому попрощалися з трьома Героями-тероборонівцями

Суспільство 4239
Віктор Дралюк та Сергій Борщов загинули 6 січня, Вадим Дзяд - на день раніше, 5 січня
Віктор Дралюк та Сергій Борщов загинули 6 січня, Вадим Дзяд - на день раніше, 5 січня. Фото: з архіву

Усі вони пішли захищати країну добровольцями.

Сьогодні, 12 січня, у Хмельницькому попрощалися з трьома Героями-тероборонівцями. Вадим Дзяд, Сергій Борщов та Віктор Дралюк були побратимами. Вони добровольцями пішли захищати українську землю, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Вадим Дзяд і Віктор Дралюк – хмельничани. Сергій Борщов, якому було 45 років, родом з Кам'янця-Подільського. Він очолював підрозділ на Запорізькому напрямку. Нещодавно отримав звання старшого лейтенанта. 6 січня, під час виконання бойового завдання, воїн загинув.

«Сергій був командиром їхнього взводу. Прийшов із кафедри, з цивільного життя, так як і всі ми. Був позивний «Борщ»… Загинув від кулі ворога у Кринках. І з ним Віктор Дралюк. Хлопці зробили усе можливе, щоб забрати тіла. Це лівий берег, дуже важка була робота, яка тривала три доби», - зазначив командир роти на позивний «Самурай».

Сергію Борщову назавжди залишиться 45. Фото: МТРК "Місто"

Вадиму Дзяду було лише 19. Після закінчення школи навчався у вищому професійному училищі №4. Усі його плани змінила війна. Добровільно вступив до війська разом зі своїм другом. Разом виконували бойові завдання. 5 січня, під час форсування Дніпра, рятуючи побратимів, Герой загинув.

«Їх обстріляла ворожа артилерія практично перед самим берегом. Один човен було розбито. Вадим вирішив сісти у човен, щоб повитягувати хлопців. Він сів, затягнув їх у човен, але знову трапилось вороже влучання. На цей раз, там де був Вадим» - розповідає командир роти.

Вадиму Дзяду назавжди залишиться 19. Фото: МТРК "Місто"

Навіть на передовій Віктор Дралюк завжди намагався підтримувати контакт з рідними, друзями і знайомими. Однокласниці згадують, що писав й надсилав фотографії, завжди цікавився, як тут справи. Чоловік загинув у свій день народження, 6 січня. Герою навіки 42.

«Ми навчалися в хмельницькій школі №25. Він був нам дуже хорошим другом, гарним однокласником. У нього залишилось двоє синів і батьки. Шкодуємо, сумуємо, співчуваємо рідним», - каже його однокласниця Світлана.

Віктору Дралюкові назавжди залишиться 42. Фото: МТРК "Місто"

Попрощалися з Героями у Свято-Георгіївському храмі. Віктора Дралюка і Вадима Дзяда поховали на Алеї Героїв, що в мікрорайоні Ракове. Сергій Борщов знайшов останній спочинок у Кам'янці-Подільському.

Читайте також: У Нетішині простилися з полеглим захисником Дмитром Кирилюком

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую