ye-logo.v1.2

Яка ситуація на дорогах Хмельниччини 14 січня

Суспільство 1198
Водіїв просять бути уважними та обережними на дорозі
Водіїв просять бути уважними та обережними на дорозі. Фото: Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області

По мережі доріг державного значення продовжує працювати спецтехніка.

На автошляхах області продовжує працювати дорожня техніка, аби забезпечити безпечний проїзд шляхами під час снігопаду. Як повідомляють у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області, уночі на автодорогах державного значення працювали 67 спецмашин та 70 дорожніх робітників.

«Проїзд дорогами державного значення забезпечено, обмежень у русі немає. Покриття мокре, частково засніжене. На обробку автошляхів від ожеледиці витрачено 2 тисячі 186 тонн піщано сольової суміші . Надзвичайні ситуації, скарги за минулу ніч – відсутні», - зазначають автодорожники.

Додають, що станом на 12:00, у зв'язку із опадами у вигляді снігу, по мережі доріг державного значення продовжує працювати спецтехніка. Утім, наголошують, що з настанням несприятливих погодних умов техніка не може одномоментно усюди провести обробку покриття. Необхідний час, аби усюди доїхати. У першу чергу, заплановані виїзди на дороги міжнародного та національного значення, найбільш важливі транспортні маршрути життєзабезпечення та обороноздатності області.

«Просимо водіїв бути уважними та обережними на дорозі, - нагадують авто дорожники. - Обирайте безпечну швидкість руху відповідно до погодних умов, уникайте різких маневрів, тримайте дистанцію з іншими транспортними засобами. Будьте уважними на мостах і на ділянках з крутим спуском та підйомом. На зимовий період транспортний засіб має бути підготовлений належним чином. На колесах автівок має бути гума з нормальними протекторами. Водіям фур рекомендуємо мати ланцюги протиковзання».

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах області працює цілодобова гаряча лінія +38 (067) 400-60-80.

Читайте також: Аварія на Шепетівщині: загинула людина, ще трьох травмовано

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую