ye-logo.v1.2

Погода на тиждень: попереду на Хмельниччині очікують температурні «гойдалки»

Суспільство 1530

Нічні морози можуть змінювати денні «плюси».

Цього тижня в Хмельницькій області прогнозують незначне потепління. Навіть можливий дощ. Утім, здебільшого, погода все одно нагадуватиме нам, що на календарі січень, а отже… зима. Отож, яку погоду прогнозують на Хмельниччині з 16 по 21 січня – в прогнозі на сайті «Є ye.ua».

Ще 16 січня в області переважатимуть низькі температурні показники. За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі буде невеликий сніг та 4-6 градусів морозу. Вдень у вівторок прогнозують також можливий сніг та 1-3 градуси нижче нуля.

У середу 17 січня вночі буде від 7 до 9 градусів із позначкою «мінус». А під ранок, за даними ресурсу «Метеопост», температура повітря може опуститися до 11 градусів морозу. Вдень, у середньому, прогнозують 5 градусів нижче нуля та сніг.

А у четвер на Хмельниччині очікують потепління. Якщо вночі прогнозують 1-3 градуси морозу, то вдень до 5 градусів тепла. До того ж, можливий дощ.

Сніг із дощем можливі у п'ятницю. Принаймні, такий прогноз міститься на сайті «Мeteofor». Вночі 19 грудня температура повітря коливатиметься в межах 1-3 градусів нижче нуля, вдень – від 3 градусів тепла до 3 градусів морозу.

На вихідні низькі температурні показники повітря повернуться. Але лютих морозів не прогнозують.

У суботу, 20 січня, вночі прогнозують до 6 градусів з позначкою «мінус», а вдень - 3 градуси морозу. Без опадів.

21 січня в неділю погода буде схожою. За даними ресурсу «Ventusky», вночі та вдень на Хмельниччині буде 4-6 градусів нижче нуля. Сніг прогнозують у південній частині області, а ближче до вечора і в центральній.

Читайте також - Фейки про обстріли, хворобу та мовний закон: добірка тижня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую