ye-logo.v1.2

Хмельницька блогерка-мільйонниця вперше розповіла про свої державні нагороди

Суспільство 15839
Блогерка майже щодня відкриває збори на обладнання для ЗСУ
Блогерка майже щодня відкриває збори на обладнання для ЗСУ. Фото: Олена Мандзюк

Серед вручених їй відзнак – медаль Залужного.

Інфлюєнсер із Хмельницького Олена Мандзюк вперше поділилася з аудиторією своїми державними нагородами за поміч українським військовим. Серед них є і медаль від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного «За сприяння війську».

Блогерка, яка активно допомагає Збройним Силам, раніше не показувала відзнак. Як вона зазначає у своєму Instagram-дописі, усі заслуги – не лише її результат, але і її підписників.

«Я ніколи їх не показувала, чому? бо скрізь вписано моє ім'я, а найбільша заслуга в кожній з цих подяк це ВИ. Інколи я не знаю, як вам віддячити за те, що у вашому серці живе доброта, надія та ви знаходите сили підсилювати наших військових всім, що ми тільки можемо дістати», - написала Олена Мандзюк у своєму блозі.

Окрім нагрудного знаку Головнокомандувача Збройних Сил України, Олена Мандзюк отримала ще три медалі та десятки подяк. Збори блогерка відкриває майже щодня. За цей час разом з підписниками вдалося придбати чимало військового устаткування.

«Це автівки, приціли, спорядження, дрони, БПЛА, мавіки, евакуатори, екскаватори, системи до кулеметів, тепловізори і так багато іншого, що зберігає життя воїнів, що допомагає боротись і захищати всіх нас», – розповіла вона.

Нагадаємо, що минулого року правоохоронці розпочали розслідування за фактом погроз блогерці. За словами Олени, у неї виник конфлікт з місцевим жителем, разом із яким вони раніше спільно займалися волонтерською діяльністю.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую