ye-logo.v1.2

Понад 5 мільйонів гривень і 7 пікапів для захисників: у Кам'янці-Подільському відбувся благодійний аукціон

Суспільство 795
У Кам
У Кам'янці-Подільському відбувся благодійний аукціон на підтримку ЗСУ. Фото: Сергій Тюрін

Найдорожчим проданим лотом виявився прапор із підписом Валерія Залужного.

У Кам'янці-Подільському 12 січня провели благодійний аукціон, щоб закупити додаткове обладнання для українських захисників. Завдяки заходу вдалося зібрати понад п'ять мільйонів гривень та сім пікапів, повідомив перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

На торгах було представлено 20 лотів, серед яких прапор з автографом Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного, марки з підписом голови СБУ Василя Малюка, карта Миколаєва з підписом начальника ОВА Віталія Кіма, свідоцтво про навчання в Кам'янець-Подільській духовній семінарії автора всесвітньо відомого твору "Щедрик" Миколи Леонтовича та низка інших позицій.

Як пише «СтопКор», найдорожчим лотом аукціону виявився прапор із підписом Залужного. Його придбали за 10 тисяч доларів. Загалом з усіх лотів вдалося зібрати 186 тисяч доларів та ще 7 пікапів. Зібрані кошти планують спрямувати на закупівлю безпілотників.

На торги виставили 20 лотів. Фото: Сергій Тюрін

Завдяки аукціону зібрали 187 тисяч доларів та 7 пікапів. Фото: Сергій Тюрін

Також у суботу, 13 січня, військовим з Хмельниччини передали ключі від чотирьох позашляховиків високої прохідності разом з тепловізійними прицілами та лазерними указками. За словами Сергія Тюріна, автомобілі будуть оснащені відповідно до цілей і завдань, які щоденно виконують наші захисники.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую