ye-logo.v1.2

Хмельницька громада передала військовим 10 безпілотників, призначених для польотів у складних умовах погоди

Суспільство 775
Ці дрони обладнані тепловізором
Ці дрони обладнані тепловізором. Фото: Олександр Симчишин

Вартість партії дронів складає 2 мільйони 200 тисяч гривень.

Вчора, 15 січня, українським військовим передали 10 квадрокоптерів DJI Matrice 30T Thermal. Це ще одна партія безпілотників, яку придбали за кошти бюджету громади, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Модель DJI Matrice 30T Thermal обладнана тепловізором й може використовуватись для виконання завдань у несприятливих кліматичних умовах, зокрема у період морозів і сильних поривів вітру.

«Продовжуємо допомагати нашим Силам Оборони. Ставку робимо на безпілотні літальні апарати різних типів і модифікацій. Передаємо fpv-дрони, квадрокоптери типу DJI Mavic 3T з тепловізором, Autel 4T. Теж обов'язково з тепловізором, тому що такі квадрокоптери дозволяють нашим воїнам працювати і вдень, і вночі. Їх використовують і для здійснення розвідки, і для скидів, і для бойової роботи. Сьогодні ми передали 10 квадрокоптерів DJI Matrice 30T Thermal. Це закупівля за кошти міського бюджету. Тому ще раз дякую нашим платникам податків за те, що даєте нам можливість допомагати Силам Оборони і працювати на фронт і на Перемогу», - зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Загальна вартість «матраців» складає 2 мільйони 200 тисяч гривень. За словами мера міста, піл час торгів вдалося значно знизити очікувану суму. «Це, за рахунок економії, дасть змогу придбати ще квадрокоптерів», - зауважив посадовець. 

Читайте також: Понад 5 мільйонів гривень і 7 пікапів для захисників: у Кам'янці-Подільському відбувся благодійний аукціон

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую