ye-logo.v1.2

Які механічні клавіатури обирають українці: 3 моделі 2023 року На правах реклами

Суспільство 849

Вдале поєднання металевих контактів і пружинної конструкції клавіш механічної клавіатури значно збільшує термін її придатності, роблячи монотонну роботу за комп'ютером комфортнішою та зручнішою.

Експерти порталу порівняння цін E-Katalog пропонують ознайомитися з рейтингом популярних моделей 2023 року випуску.

Hator Rockfall TKL 2 Mecha

Відмінні тактильні відчуття, стильний дизайн та яскрава RGB-підсвітка — лише частина відмінних ознак Rockfall TKL 2 Mecha. Щоб забезпечити безшумний хід клавіш, механічна клавіатура має подвійну звукоізоляцію піною Ethylene Vinyl Acetate. Анодована алюмінієва плита грає роль додаткового захисту від вібрації, а також сприяє покращенню яскравості підсвічування клавіш. За плавність і м'якість натискання кнопок відповідають стабілізатори з преміального POM-пластику. Пристрій комплектується знімним кабелем Type-A to Type-C, а також спеціальним програмним забезпеченням для створення власних макросів.

Ціна в інтернеті — від 1 599 грн.

A4Tech Bloody S98 Sports

Механічна клавіатура A4Tech має час відгуку 1 мс і частоту опитування 1 ГГц — цього вистачає для максимально швидкого управління процесом гри або швидкого набору тексту. Кут нахилу девайсу до 3-8° можна зручно регулювати за допомогою подвійних піднімних ніжок. З додаткових переваг — розширена комплектація з 12 запасними перемикачами в наборі, 10 режимів якісного RGB-підсвічування з можливістю відтворення 10,8 млн відтінків, створення і зберігання макросів у пам'яті клавіатури.

Вартість в інтернет-магазинах України — від 1 574 до 3 407 грн.

Hator Starfall RGB Hotswap Red Switch

У цій моделі використовуються РВТ-кейкапи, що гідно витримають інтенсивну і тривалу експлуатацію. Частота опитування 1000 Гц допомагає забезпечити гарну швидкодію та миттєве реагування на команди. Широкий перелік можливостей RGB-підсвічування дозволяє налаштувати окремий візуальний ефект для кожної клавіші. 2-позиційні розкладні ніжки регулюють кут нахилу девайсу в 3 позиціях. У комплектацію входить знімний кабель живлення.

Ціна в інтернеті — від 1 899 до 1 999 грн.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую