ye-logo.v1.2

Волонтерів кличуть на толоку до графського парку в Маліївці

Суспільство 1641
Волонтерський туризм – це можливість поїхати на пам
Волонтерський туризм – це можливість поїхати на пам'ятку, послухати екскурсію та допомогти з прибиранням. Фото: з фейсбук-сторінки Анастасії Донець

Найближча відбудеться вже завтра, 20 січня.

Громадська організація «Малієвецька спадщина» знову збирає на толоку волонтерів для прибирання графського парку. Небайдужих просять доєднатися до розчищення галявини та прибирання хмизу на території палацово-паркового комплексу в Маліївцях, що на Дунаєвеччині.

Як розповіла сайту «Є ye.ua» директорка «Малієвецького обласного історико-культурного музею» Анастасія Донець, цієї зими запланували три толоки. Найближча відбудеться вже завтра, 20 січня.

«Волонтерський туризм – це наше надбання, традиція, витоки і ресурс. Тому цієї зими вирішили, що таким толокам – бути. Запрошуємо небайдужих доєднатися до прибирання в графському парку, будемо разом прибирати сміття, розчищати галявини, прибирати хмиз. Організовуємо транспорт з Хмельницького та Кам'янця-Подільського. Будемо частувати волонтерів обідом, проведемо цікаву екскурсію. Навіть тим, хто був у нас багато разів буде цікаво, адже у нас в музеї безліч нових відкриттів», - каже Анастасія Донець.

Нагадаємо, на перші толоки до Малієвецького парку Анастасія кликала волонтерів у 2020-му. Тоді, після закриття санаторію, будівля палацу Орловських залишилася без фінансування на опалення. А відтак – опинилася під загрозою швидкого руйнування. Аби врятувати систему опалення тут оголосили День порятунку палацу. На заклик відгукнулося чимало волонтерів, які приїхали до Маліївців розчищати від повалених дерев та чагарників старовинний парк, а заодно заготовляти дрова для опалювання будівлі.

На перші толоки до Малієвецького парку Анастасія кликала волонтерів у 2020-му. Фото: з фейсбук-сторінки Анастасії Донець

Так, каже Анастасія Донець, тоді фактично зародився волонтерський туризм. Він виник як поштовх та перетворився в хвилю. Волонтерський туризм – це можливість поїхати на пам'ятку, послухати екскурсію та допомогти з прибиранням.

За ці роки відбулося чимало змін, було створено «Малієвецький обласний історико-культурний музей», але волонтерський туризм у Маліївцях досі збирає чимало бажаючих доєднатися до таких справ, під час яких можна вивільнити емоції, отримати заряд позитиву та бадьорості.

Отож, толоки в Маліївцях заплановані на:
20 січня
10 лютого
24 лютого

Виїзд з Кам'янця-Подільського та Хмельницького о 9:00
Попередньо потрібно записатись за телефоном +380 (93) 705-84-23.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую