ye-logo.v1.2

Блогер-волонтер та колишній «азовець» Петро Скрипка перебуває на Хмельниччині

Суспільство 2084
Маршрут "Марафону Добра" пролягає через Хмельниччину, а кінцева його точка - Івано-Франківськ
Маршрут "Марафону Добра" пролягає через Хмельниччину, а кінцева його точка - Івано-Франківськ. Фото: Суспільне Хмельницький

Після ночівлі у Голоскові чоловік вирушив до міста, де сьогодні ввечері планує зустрітися зі своїми шанувальниками.

Блогер-волонтер Петро Скрипка перебуває зараз на Хмельниччині. У рамках «Марафону добра», який азовець проводить вже вдруге, збирає кошти на придбання двох дороговартісних машин для колишніх побратимів із Третьої штурмової бригади.

Як розповів Пертро Скрипка журналістам Суспільного Хмельницький, з Києва він вийшов 5 січня та прямує до Івано-Франківська. Щоденно долає від 30 і більше кілометрів. Сьогодні зранку волонтер свою подорож до Хмельницького продовжив з Голоскова, де зупинявся на ночівлю в одній із господ.

«Я веду збір на автівку і на кару для одного з підрозділів третьої штурмової бригади для підрозділу, в якому я мав честь служити, але, на жаль, був комісований за станом здоров'я. Вже зібрали 370 тисяч, а треба один мільйон 250», — розповідає Петро Скрипка журналістам Суспільного.

Петро Скрипка з лав Збройних Сил України комісувався через хворобу: у чоловіка розсіяний склероз і група інвалідності. Втім, це не завадило свого часу йому стати на захист України.

«Коли я служив, трішки хвороба дала про себе знати, тому відвезли до госпіталю і, взнавши мій діагноз, на жаль, поставили вердикт, що до війська я не повернусь», — пояснює чоловік.

Але допомагати війську чоловік продовжує. Це вже другий його марафон. Під час першого - блогер збирав військовим кошти на протезування, тоді він з Києва вирушав до Лісабону, але вдалося дістатися тільки Нюрнберга.
«Люди були підписані на мене ще з першого марафону. Коли я вирушив в другий, вже йдучи по Україні, люди мене впізнавали, зустрічали кругом чудово, виходили, підтримували, допомагали. Сьогодні маю плани на спілкування зі своїми підписниками у Хмельницькому» , — розповів Петро Скрипка.

Читайте також: «Код пам'яті»: У Хмельницькому розміщуватимуть на кубах Героїв QR-коди з біографією захисників

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую