ye-logo.v1.2

У чотирьох громадах Хмельниччини попрощалися з полеглими захисниками

Суспільство 2323
Вічна шана захисникам..
Вічна шана захисникам... Фото: з соцмереж

У Волочиську в останню дорогу провели Олександра Гуменюка, до Полонного «на щиті» повернувся Віктор Горобець, в Кам'янці-Подільському попрощалися з Юрієм Гусаковським, а в Хмельницькій громаді - з Русланом Вересняком.

Сьогодні, 22 січня, у чотирьох громадах області попрощалися із захисниками української землі, які полягли в боях з ворогом. У Волочиську в останню дорогу провели Олександра Гуменюка, до Полонного «на щиті» повернувся Віктор Горобець, в Кам'янці-Подільському попрощалися з Юрієм Гусаковським, а в Хмельницькій громаді - з Русланом Вересняком.

У Волочиську сьогодні – день жалоби: громада прощалася із загиблим Героєм, військовослужбовцем ЗСУ Олександром Гуменюком, який загинув виконуючи військовий обов'язок.

Як повідомляють у Волочиській міській раді, народився Олександр 26 вересня 1976 року у Волочиську. Закінчив місцеву школу №6. Навчався в Хмельницькому національному університеті, отримав спеціальність інженера-механіка. Багато років працював заступником директора у Волочиській філії АТ «Укртелеком».

«Був люблячим батьком та братом, вірним другом, надійним побратимом. Його знали і поважали у Волочиську. В Олександра залишилась дружина, син, дочка, брат та рідні тітки. Жодними словами не втамувати біль рідних від втрати і не загоїти рани в душі, та світлий спомин про Олександра назавжди в наших серцях», - кажуть в міській раді.

У Волочиську сьогодні громада прощалася із загиблим Олександром Гуменюком. Фото: Волочиської міської ради

В Олександра залишилась дружина, син, дочка, брат та рідні тітки. Фото: Волочиської міської ради

В Полонному в останню дорогу проводжали Віктора Горобця, 1990 року народження.

«Віктор був щирою, світлою, прекрасною людиною з чуйним та добрим серцем з дитинства і до останнього подиху», - так про Героя кажуть у Полонській громаді.

В Полонному в останню дорогу проводжали Віктора Горобця. Фото: Інфодім

Вічна шана захисникам…

У Кам'янці-Подільскому сьогодні, 22 січня, прощалися із молодшим сержантом, снайпером десантно-штурмових військ Юрієм Гусаковським. Як зазначають в міській раді, він загинув, обороняючи країну на Запоріжжі. Герою був 31 рік.

Поховали загиблого Героя з усіма військовими почестями на Алеї слави міського кладовища.

У Кам'янці-Подільскому прощалися із молодшим сержантом Юрієм Гусаковським. Фото: Кам'янець-Подільскої міської ради

Герою був 31 рік. Фото: Кам'янець-Подільскої міської ради


А в Хмельницькій громаді попрощалися з Героєм російсько-української війни Русланом Вересняком. Як повідомляють в пресслужбі Хмельницької міської ради, воїн віддав життя під час виконання бойового завдання 15 січня цього року на Донецькому напрямку. Руслану Вересняку тепер назавжди 43 роки. Поховали Героя на кладовищі села Пирогівці.

У Хмельницькій громаді попрощалися з Героєм російсько-української війни Русланом Вересняком. Фото: khm.gov.ua

Нагадаємо, днями попрощалися із захисниками з Красилівської, Наркевицької та Старокостянтинівської громад.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую