ye-logo.v1.2

У громадах Хмельниччини попрощалися з полеглими Героями

Суспільство 1884
Вічна шана полеглим Героям..
Вічна шана полеглим Героям... Фото: Дунаєвецької міської ради

На щиті додому повернулися В'ячеслав Гаджула з Кам'янця-Подільського, Владислав Михайлов з Дунаївців та Михайло Лис з Сатанівської громади.

У трьох громадах Хмельниччини провели в останню дорогу полеглих захисників України. На щиті додому повернулися В'ячеслав Гаджула з Кам'янця-Подільського, Владислав Михайлов з Дунаївців та Михайло Лис з Сатанівської громади.

У середу, 24 січня, прощалися з Героєм В'ячеславом Гаджулою кам'янчани. Як повідомляють в Кам'янець-Подільській міській раді, він усією душею вірив у те, що наближає омріяну Перемогу і повернеться до рідного дому. Та не судилося…

Народився В'ячеслав у селі Велика Слобідка, там проживав та навчався. Здобув спеціальність електрика у Кам'янець-Подільському технікумі. На момент повномасштабного вторгнення перебував у Польщі. Але повернувся в Україну та добровільно вступив до лав ЗСУ. Мав звання сержанта.

Загинув Герой 17 січня на Харківщині. Йому назавжди 25 років…

У середу, 24 січня, прощалися з Героєм В'ячеславом Гаджулою кам'янчани. Фото: Кам'янець-Подільської міської ради

Зустрічали 24 січня «на щиті» свого земляка у Дунаївцях – Владислава Михайлова. Йому було 23 роки...

Як повідомляють в Дунаєвецькій міській раді, Владислав народився 12 квітня 2000 року в місті Дунаївці. Юнак закінчив Дунаєвецьку школу № 2, згодом Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти, здобув професію механіка. Після служби в армії підписав контракт з ЗСУ. За час військової служби одружився, в молодої сім'ї народилась донечка.

«Взявши до рук зброю, він став на захист рідної країни, своєї родини, кожного з нас… Мужній воїн завжди заспокоював рідних, що все буде добре. Та, на жаль, не дочекався тих днів...», - кажуть у громаді.

16 січня цього року Владислав був важко поранений. Лікарі боролися за його життя до останнього, але в неділю, 21 січня, життя Героя обірвалось…

Зустрічали 24 січня «на щиті» свого земляка у Дунаївцях – Владислава Михайлова. Фото: Дунаєвецької міської ради

Проводжали земляка усією громадою... Фото: Дунаєвецької міської ради

Життя Героя обірвалося 21 січня... Фото: Дунаєвецької міської ради

А в Сатанівській громаді 24 січня прощалися з жителем села Іванківці Михайлом Лисом. Як повідомляє Городок. Сіті, він був водієм кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецької роти однієї з військових частин Збройних сил України. Серце захисника зупинилося 21 січня.

Похоронили Михайла Лиса у рідному селі під звук військового салюту. Йому тепер назавжди 51 рік…

У Сатанівській громаді 24 січня прощалися з жителем села Іванківці Михайлом Лисом. Фото: horodok.city

Похоронили Михайла Лиса у рідному селі. Йому тепер назавжди 51 рік…Фото: horodok.city

Вічна шана Героям…
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую