ye-logo.v1.2

Секрет свіжості продуктів: ущільнювачі для холодильників Indesit На правах реклами

Суспільство 516
Зношений ущільнювач важливо своєчасно замінити підбираючи нову гуму під модель свого холодильника.
Зношений ущільнювач важливо своєчасно замінити підбираючи нову гуму під модель свого холодильника.. Фото: master-plus.com.ua

Основною функцією ущільнювача для холодильника є утримання холодного повітря всередині та запобігання проникнення ззовні теплого.

Це важливо для правильного зберігання продуктів і продовження терміну їх свіжості. Резини дверки для холодильників Indesit виготовлені з якісних матеріалів, забезпечать підтримку в камері заданої температури, рекомендуємо їх придбати в інтернет-магазині «Майстер Плюс», де гарантують надійність товару та його стійкість до передчасних пошкоджень.

Причини зносу ущільнювачів

  • Пошкоджений ущільнювач або ящик для холодильника легко замінити. Найчастіше він втрачає свої функціональні можливості через такі причини:механічні – іноді користувачі випадково пошкоджують резину;
  • зношування з часом – деталі властивий свій термін експлуатації, після якого вона втрачає еластичність;
  • неправильне відкривання холодильного обладнання – якщо це робиться не за допомогою ручки на дверцятах, а тягнуть їх самих, то на резині утворюються мікротріщини, що невдовзі зумовлюють її деформацію;
  • наявність заводського браку або використання під час виготовлення неякісних матеріалів, котрі під час експлуатації швидко втрачають міцність.

Переваги придбання резини дверцят в «Майстер Плюс»

Це кращий онлайн-ресурс для покупки ущільнювача для холодильника Indesit. Для придбання нової деталі, необхідно врахувати її розміри та модель техніки. У випадку відсутності необхідної гуми для дверцят, її та ящик для холодильника можна замовити. Наші фахівці нададуть вичерпну інформацію і допоможуть зробити правильний вибір. У нас найкращі ціни на сертифікований товар.
З нашими деталями ваше холодильне обладнання працюватиме справно, споживатиме меншу кількість енергії, створюватиме належний мікроклімат у камері й краще зберігатиме свіжість продуктів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую