ye-logo.v1.2

Ефектні рішення для освітлення передпокою та коридору Новини від компаній

Суспільство 776
Відмінним рішенням можуть стати світильники на стелі, люстри і настінні лампи з можливістю регулювання напрямку світла
Відмінним рішенням можуть стати світильники на стелі, люстри і настінні лампи з можливістю регулювання напрямку світла. Фото: svetua.com.ua

Передпокій — це перше, що бачать гості, входячи в будинок, і, незважаючи на його значущість, часто йому приділяється недостатньо уваги.

Організація освітлення у передпокої потребує ретельного підходу, особливо з огляду на відсутність природного світла через нестачу вікон. Необхідно ретельно спланувати як освітлення, так і розміщення меблів, щоб світло було достатнім, але при цьому не надмірним. І є багато ефектних рішень, які здатні створити затишну та функціональну атмосферу.

Які ж основні правила організації освітлення у цій невеликій, але дуже важливій кімнаті?

Вирівняна освітленність

Освітлення в передпокої має бути збалансованим як протягом дня, так і ввечері. Необхідне яскраве, але не засліплююче світло. Ідеальним варіантом стануть світильники з матовими плафонами, що забезпечують м'яке та комфортне світло. Відмінним рішенням можуть стати світильники на стелі, люстри і настінні лампи з можливістю регулювання напрямку світла.

Зонованість простору

Завжди ефектно у передпокої виглядають світлові акценти у необхідних місцях. Сама освітлена зона має бути біля входу, де гості та домочадці зазвичай роздягаються та одягаються. Корисно також встановити додаткове освітлення біля дверей у вітальню, тоді як вхід до спальні може залишатися менш виділеним за допомогою світла.

Освітлення дзеркала

Дзеркало в передпокої – це невід'ємний елемент зручності. Рекомендується встановлювати бра або настінні світильники по обидва боки від дзеркала, щоб вони не створювали тіней і не сліпили. Цікавим рішенням може бути довгий настінний світильник, встановлений над дзеркалом.Освітлення шафи.

Освітлення шафи

Висвітлення всередині ящиків та шаф значно полегшує пошук необхідних речей. Вбудовані точкові світильники можуть бути розміщені в корпусі шафи або під її козирком. Існують спеціалізовані моделі світильників, що активуються під час відкриття дверцят шафи.

Підсвічування підлоги

Установка світильників у полі – досить незвичайний, але ефектний прийом у дизайні передпокою. Це особливо актуально для підлоги з перепадами висоти, де є ризик спіткнутися. Підсвічування плінтуса додає стилю та функціональності інтер'єру.

Акцент на декораціях

Використовуйте освітлення, щоб підкреслити красу декоративних елементів у передпокої! Створіть світлові акценти на вазах, колонах, фотографіях, картинах чи арках. Для цього підійдуть функціональні споти або поворотні світильники. Також можна використовувати настінні світильники, настільні лампи та торшери.

Візуальне збільшення висоти стелі

Для візуального підвищення невисокої стелі у передпокої можна використовувати освітлення, приховане за вітражами зі скла на стелі. Такий метод дозволить створити ефект м'якого та природного світла, що виходить зверху. Схожий результат можна досягти, встановивши глянцеву натяжну стелю із вбудованими точковими світильниками.

Візуальне розширення простору

Щоб надати передпокої більше простору, можна використовувати скляні міжкімнатні двері, через які проникатиме більше світла. Яскраве освітлення стін також сприяє розширенню простору. У разі передпокою з неправильною формою важливо забезпечити рівномірне освітлення кожного куточка, щоб уникнути затемнених зон.

Ці рекомендації допоможуть створити в коридорі гармонійне та функціональне освітлення.

Джерело: svetua.com.ua

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую