ye-logo.v1.2

Житель Хмельниччини просив сервісний центр МВС додати фальшиві права в Дію

Суспільство 755
Чоловік замовив права з інтернету
Чоловік замовив права з інтернету. Фото: ілюстративне, УНІАН

Під час листування із представником МВС чоловік зізнався, що з отриманням документів мав «історію».

Мешканець Хмельниччини купив підроблене водійське посвідчення в інтернеті і намагався його додати у застосунок Дія. Коли здійснити задумане не вийшло, вирішив звернутися за допомогою до Сервісного центру МВС Хмельницької області, розповідають у відомстві.

У повідомленні чоловік поділився своїм занепокоєнням стосовно того. що документ не підтягується автоматично у застосунок, а також не простежується у базі МВС. Попросив фахівців допомогти з цим. Під час листування з'ясувалося, що він не проходив навчання у автошколі, а права, видані нібито у Київському сервісному центрі, надіслали йому з Харкова за «інтернет-угодою» з продавцем.

«Ця історія не нова. На фото документ — повністю ідентичний оригіналу, проте у базі МВС його немає й бути не може. Щодня ми спілкуємося з нашими громадянами у соціальних мережах. На жаль, ці розмови інколи такі, як на фото. І ми засмучуємося, коли не шахраї шукають клієнтів, а самі клієнти свідомо звертаються за підробками», - зазначили у сервісному центрі МВС Хмельницької області.

Листування з чоловіком. Фото: Сервісний центр МВС Хмельницької області

Варто зазначити, що єдиний законний спосіб отримати дійсне посвідчення водія: самостійно пройти навчання в акредитованій автошколі та успішно скласти теоретичний та практичний іспити з водіння. Сервісні центри МВС Хмельниччини закликають не довіряти сумнівним джерелам та бути відповідальними.

Читайте також: Затримали кам'янчанина, який чинив домашнє насильство та зберігав зброю

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую