ye-logo.v1.2

22-річного командира з Хмельниччини відзначили державною нагородою

Суспільство 19108
У День Соборності 10 захисників нагородили державними відзнаками
У День Соборності 10 захисників нагородили державними відзнаками. Фото: president.gov.ua

У свої 22 роки Вадим Тимощук вже обіймає посаду командира інженерно-саперної роти.

У День Cоборності президент Володимир Зеленський вручив державні нагороди тим, хто відзначився у захисті суверенітету й територіальної цілісності України. Це військовослужбовці, медичні працівники, волонтери, енергетики та представники місцевої влади, йдеться на сайті офіційного інтернет-представництва глави держави.

За особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народу Зеленський вручив відзнаку Президента України «Хрест бойових заслуг» десятьом військовослужбовцям. Серед нагороджених був і захисник з Хмельниччини Вадим Тимощук.

Вадим Тимощук родом із села Довжок Кам'янець-Подільського району. У свої 22 роки він має звання лейтенанта та обіймає посаду командира інженерно-саперної роти.

Вадим Тимощук став одним із 10 нагороджених військовослужбовців. Фото: Михайло Сімашкевич

Варто зазначити, що медаллю «Хрест бойових заслуг» відзначають за видатну особисту хоробрість та відвагу або видатний геройський вчинок під час виконання бойового завдання в умовах небезпеки для життя та безпосереднього зіткнення із супротивником, а також за видатні успіхи в управлінні військами під час ведення воєнних дій.

Читайте також: Mavik 3T і fvp-дрони: Хмельницький і Нетішин передали військовим чергову партію «бойових пташок»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую