ye-logo.v1.2

Замість кубів восьмигранники: на Алеї Героїв у середмісті Хмельницького – зміни

Суспільство 4388
29 січня на Алеї Героїв з
29 січня на Алеї Героїв з'явилось 4 восьмигранні конструкції. Фото: автора

Конструкції із зображенням Героїв тепер матимуть інший формат.

На Алеї Героїв у центрі Хмельницького встановили нові конструкції. Тепер замість кубів – восьмигранники, на яких розміщені банери з зображенням та інформацією про полеглих Героїв. Кожен із банерів міститить QR-код, розповіла сайту «Є» начальниця управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради Ірина Бачинська.

«У понеділок, 29 січня, встановили чотири восьмигранні конструкції з банерами, на яких є QR-код. Відсканувавши його, усі охочі можуть перейти на сайт міської ради, де отримають більш розлогу інформацію про історію життя загиблих Героїв», - зазначає Ірина Бачинська.

Посадовиця каже, усі наступні конструкції будуть також восьмигранними. Аби Алея Героїв мала уніфікований вигляд, у планах поступово замінювати попередні куби. Поки конструкції лишатимуться чотиригранними, у міськраді також розглядають варіант розміщення QR-кодів у вигляді наліпок поверх зображень (у вільних місцях).

«Зараз ми працюємо над наповненням сайту інформацією про життя Героїв. Додається вона зі слів родин загиблих, друзів, колег та побратимів. Коли будемо проводити заміну кубів на восьмигранники, формат банерів вже передбачатиме QR-коди. Також зараз розглядаємо можливість роздруковувати QR-коди і робити такі наліпки на існуючі банери», - розповідає посадовиця.

Нині на Алеї Героїв налічується 82 конструкції, на яких розміщено 330 банерів із загиблими Героями: Небесної Сотні та російсько-української війни, яка триває від 2014 року. 

Щоб дізнатися більше про Героя, тепер можна буде відсканувати QR-код. Фото: автора

Про Алею Героїв

Головна пішохідна вулиця у Хмельницькому перетворилася на Алею Героїв майже два роки тому, ще до повномасштабного російського вторгнення. 38 конструкцій з портретами загиблих учасників Революції Гідності та полеглих у російсько-українській війні встановили до Дня Героїв Небесної Сотні.

Тоді планувалося, що конструкції стоятимуть тут тимчасово. Коли відбулося повномасштабне вторгнення, їх вирішили залишити. Згодом на Алеї почали з'являтись куби з іменами Героїв, що загинули після 24 лютого 2022 року. За два роки кількість конструкцій збільшилася до 82…

Читайте також: За мужність. Полеглих військовослужбовців з Хмельниччини нагородили орденами посмертно

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую