ye-logo.v1.2

У Нетішині скасовують карантинні обмеження через захворюваність на ГРВІ

Суспільство 1210
Учні ще трох громад Хмельниччини перебуватимуть на дистанційному навчанні до 9 лютого
Учні ще трох громад Хмельниччини перебуватимуть на дистанційному навчанні до 9 лютого. Фото: ілюстративне freepik.com

Обмеження в місті діяли з 23 січня. Наразі учні ще трьох громад області перебувають на дистанційному навчанні.

У Нетішині з понеділка, 5 лютого, скасовують дію епідеміологічних обмежень, які були запроваджені у місті з 23 січня цього року. Відповідне рішення ухвалив міський голова Олександр Супрунюк, про що було поінформовано на сторінці виконкому Нетішинської міськради у фейсбуці. Проте заклади освіти працюватимуть у посиленому дезінфекційному режимі.

Нагадаємо, що під час карантину школярів, окрім перших класів, перевели на дистанційне навчання. Крім того, діяла заборона на проведення культурно-масових заходів, групових занять у комунальних закладах, відвідування бібліотек та міського краєзнавчого музею. Обмеження через захворюваність на ГРВІ також запровадили в інших містах області — Славуті, Ізяславі та Старокостянтинові. Наразі учні цих громад перебувають на дистанційному навчанні до 9 лютого включно.

Як вже розповідали журналісти сайту «Є ye.ua», про ріст вірусних захворювань кажуть і в Кам'янці-Подільському. Як повідомляють в міській раді, у випадку, якщо кількість хворих учнів й надалі зростатиме, то школам також рекомендують ухвалювати рішення про дистанційне навчання.

Читайте також: Нетішинські комунальні працівники виготовляють буржуйки для ЗСУ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую