ye-logo.v1.2

У чотирьох громадах Хмельниччини попрощалися з полеглими воїнами

Суспільство 2806
Вічна шана полеглим захисникам..
Вічна шана полеглим захисникам... Фото: Крупецька сільська територіальна громада

На щиті повернулись додому Сергій Мисан, Андрій Лук'янов, Ігор Скоропадський та Сергій Гуцал…

Сьогодні, 5 лютого, Крупецька громада, що на Шепетівщині, провела в останню земну дорогу Героя Сергія Мисана. Він загинув під час виконання бойового завдання в одному з населених пунктів Куп'янського району, що у Харківській області. Про це повідомили у громаді.

«Він відстоював свободу власної держави. Та на жаль, не повернувся живим з поля бою російсько-української війни. Бувши вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов'язок, віддавши за мир в Україні найцінніше - власне життя», - йдеться у повідомленні.

Поховали Сергія Мисана у селі Колом'є. На території громади оголосили жалобні дні 5,6 та 7 лютого.

Сергію Мисану назавжди 44... Фото: Крупецька сільська територіальна громада

У Старокостянтинівській громаді сьогодні зустріли живим коридором Героя Андрія Лук'янова. Він загинув 30 січня внаслідок ворожого мінометного обстрілу в одному із сіл Лиманської міської територіальної громади, що на Донеччині. Про це повідомили у громаді.

Прощання відбулося у селі Самчики – там захисник мешкав. Поховали Андрія Лук'янова на сільському кладовищі. Героєві назавжди залишиться 47…

Андрію Лук'янову назавжди 47... Фото: Старокостянтинівська міська рада

У Полонській громаді сьогодні прощалися з Героєм Ігорем Скоропадським. Він загинув 31 січня під час виконання бойового завдання на Донеччині. Про це повідомили у Новолабунському старостинському окрузі.

«Вірний присязі син України, мужній, хоробрий захисник рідної землі з честю виконував священний обов'язок - захищав нашу Державу від російського окупанта на Бахмутському напрямку. Він наближав нашу Перемогу та віддав найдорожче своє життя. У Ігоря залишилася мама та два сини», - кажуть в громаді

Живим коридором у селі Юровщина зустріли захисника його рідні і близькі, побратими, друзі та односельці. Поховали Героя на місцевому кладовищі. Йому назавжди залишиться 39…

Ігорю Скоропадському назавжди 39... Фото: Інфодім

У Летичівську громаду повернувся на щиті додому Герой Сергій Гуцал. Прощання із захисником відбулося у суботу, 3 лютого. Про це повідомили у громаді.

Сергій Гуцал народився в Летичеві. Тут минули його роки дитинства і юності. Тут закінчив Летичівську середню школу №2. Згодом пройшов строкову службу в Збройних силах, а потім вступив до Хмельницького електромеханічного технікуму. За обраною спеціальністю вирішив продовжити своє навчання і здобув вищу освіту в Хмельницькому національному університеті.

25 років пропрацював в урядовому зв'язку управління Служби безпеки України в Хмельницькій області. Як згадують у громаді, він завжди був відповідальним та сумлінним у роботі, добросовісно виконував свої посадові обов'язки. Це був справжній життєлюб і оптиміст з умілими руками та доброю вдачею, відкритим серцем і щирою усмішкою.
Як патріот, став на захист України.

Загинув Сергій Гуцал 28 січня 2024 року поблизу населеного пункту Павлоград, на Дніпровщині. Герою назавжди залишиться 46…

Сергієві Гуцалу назавжди залишиться 46... Фото: Летичівська селищна рада

Читайте також: Звільнені з полону військові з Хмельниччини невдовзі зустрінуться з рідними

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую