ye-logo.v1.2

Гумові «волоски» на шинах: на яких зустрічаються і навіщо вони потрібні? На правах реклами

Суспільство 515
Наявність тонких гумових «волосків» свідчить, що куплена покришка ще не була в експлуатації жодного разу
Наявність тонких гумових «волосків» свідчить, що куплена покришка ще не була в експлуатації жодного разу. Фото: guma.com.ua

Ви звертали увагу на те, що деякі моделі шин оснащені гумовими ворсинками, а на інших покришках їх немає?

Для чого потрібні такі волоски, чи є вони індикатором чого-небудь або це просто заводський шар, яку функцію виконують – розбираємося в цьому матеріалі.

Сила новизни

Наявність тонких гумових «волосків» однозначно свідчить про те, що куплена вами покришка ще не була в експлуатації і жодного разу не торкалася асфальту.

Що ж насправді являють собою гумові «волоски»?

Секрету тут ніякого немає. Така додаткова деталь свідчить про те, що протекторний малюнок наносився на шину за допомогою спеціальних прес-форм. Тобто, це особливість заводського виробництва. Ось чому ворсинки зустрічаються не завжди – різні виробники використовують різне обладнання.

Дуже часто, зустріти ворсинки можна на моделях бюджетного сегмента.

Що, якщо не «волоски»?

Як ми з'ясували, гумові ворсинки не є ні індикатором якості, ні свідченням будь-якої особливості шин. Але як же переконатися в тому, що нова покришка відповідає передовим вимогам і дійсно покаже себе з кращого боку в будь-яких дорожніх і кліматичних умовах?

В першу чергу, довіряйте тільки перевіреним продавцям і магазинам, таким, як, наприклад, інтернет-магазин Guma (ГумаЮа). Тут представлені комплектуючі від провідних світових брендів в різних цінових категоріях, будь-якої сезонності, для всіх типів транспортних засобів. На сайті можна знайти тільки оригінальну продукцію, яка відповідає передовим вимогам ринку і відрізняється чудовими їздовими якостями. На продукцію надається гарантія від виробника, що також свідчить про її оригінальності.

Перед тим, як купувати покришки, задайте кілька питань продавцеві, щоб переконатися, що він пропонує вам якісний продукт. Наприклад, в яких умовах зберігаються шини у нього на складах. Від того, в якому мікрокліматі комплектуючі чекають свого покупця, багато в чому залежить їх стан і термін подальшої служби.

Важливо ознайомитися з відгуками на сторонніх ресурсах, а не тільки на сайті продавця. Так ви отримаєте об'єктивну думку користувачів про продукт, який збираєтеся купити. Також корисним буде вивчити різні статті про шини, які вам сподобалися – дізнайтеся більше про характеристики, показники керованості і ходимості, подивіться відгуки тих, хто вже відкатав на такому комплекті пару сезонів.

Не варто брати вживані шини, це може бути небезпечно. Навіть найдосвідченіший фахівець може не виявити прихованих дрібних тріщин і пошкоджень без додаткового обладнання. А вони можуть стати причиною швидкої поломки і навіть виникнення аварійної ситуації на дорозі. Ніяка економія не виправдовує таких ризиків. Краще спланувати грамотно свій бюджет і придбати новий комплект автогуми, це гарантує вам комфортне і безпечне керування транспортним засобом протягом декількох сезонів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую