ye-logo.v1.2

У Хмельницькому в останню земну дорогу провели Андрія Рудзика та Артема Любого

Суспільство 1575
Вічна шана полеглим захисникам..
Вічна шана полеглим захисникам... Фото: ілюстративне з соцмереж

Герої ввіддали життя за Україну.

У Хмельницькому вчора, 10 лютого, попрощалися з двома захисниками, які загинули в боях за Україну. В останню дорогу провели Андрія Рудзика та Артема Любого.

Як повідомляє МТРК «Місто», Андрій Рудзик народився та виріс у Хмельницькому, навчався у спеціалізованій загальноосвітній школі №8. У вересні 2023 року став на захист України. Був молодшим лейтенантом у складі 33-ї окремої механізованої бригади.

Андрій Рудзик загинув 22 січня на Запорізькому напрямку. Героєві навіки 36…

«Дуже був відповідальним, позитивним та спокійним, - згадує Андрія класна керівниця Алла Присяжна. – Велика шана Героєві… Він захищав нас, віддав своє життя, щоб ми могли спокійно спати та ходити по вулиці».

Поховали Героя на Алеї Слави у мікрорайоні Ракове.

Проводжали в останню дорогу і Героя Артема Любого. Він народився та виріс у Хмельницькому. Після випуску зі школи вступив до лав Нацгвардії, де здобув звання старшого лейтенанта.

Як повідомляє МТРК «Місто», 6 лютого, рятуючи поранених побратимів, Артем Любий загинув від осколкового поранення на Донеччині. Йому навіки 26…

Знайомі та другі назавжди запам'ятали Артема як сміливу та відповідальну людину. Назар, однокласник та друг Героя каже, що Артем нікого не залишав в біді. Так сталося і цього разу – віддав своє життя рятуючи життя поранених побратимів…

Поховали Героя на кладовищі у мікрорайоні Лезневе.

Вічна шана полеглим захисникам...

Нагадаємо, у Волочиській та Шепетівській громадах попрощалися з захисниками України: Михайлу Грибу навіки 46 років, Віталію Черкасу – 43.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую