ye-logo.v1.2

У Красилові суд став на бік вірян ПЦУ, яких не впускали у храм прихильники рпц

Суспільство 881
Щоб отримати доступ до храму громада пішла до суду
Щоб отримати доступ до храму громада пішла до суду. Фото: з фейсбук-сторінки Красилівської міської ради

Рішення про перехід до Православної церкви України прийняли ще в квітні 2023 року.

Віряни Свято-Воскресенського храму Православної церкви України, що в Красилові, через суд домоглися доступу до храму, у якому їм перешкоджали. 9 лютого Красилівський районний суд задовольнив позов релігійної громади Свято-Воскресенського храму ПЦУ та зобов'язав Дунця Віталія Валентиновича, колишнього настоятеля храму, не чинити перешкод релігійній громаді в користуванні приміщенням храму. Про це повідомили у Красилівській міській раді.

Нагадаємо, ще у квітні 2023 року в Красилові понад півтори тисячі прихожан - членів релігійної громади - проголосували за перехід Свято-Воскресенського храму УПЦ (мп) до ПЦУ.

Тоді збори жителів Красилівської громади відбулися на площі перед приміщенням храму. Під час зборів прийняли Статут у новій редакції під назвою «Релігійна громада Свято-Воскресенського храму м. Красилів Хмельницького району Хмельницької області ПЦУ», обрали парафіяльну раду релігійної організації та членів ревізійної комісії.

Утім, тоді до приміщення храму учасників зборів не пустили прихожани УПЦ (мп).

Уже 30 травня було перереєстровано та завершено оформлення правовстановлюючих документів, пов'язаних із переходом релігійної організації до Православної церкви України. Та прихильники УПЦ (мп) і далі не впускали вірян до приміщення храму.

Відтак, громада пішла до суду. Наразі він задовольнив позов релігійної громади Свято-Воскресенського храму ПЦУ та зобов'язав Дунця Віталія Валентиновича (колишнього настоятеля храму) не чинити перешкод релігійній громаді в користуванні приміщенням храму.

Красилівський районний суд задовольнив позов релігійної громади Свято-Воскресенського храму ПЦУ та зобов'язав Дунця Віталія Валентиновича, колишнього настоятеля храму, не чинити перешкод релігійній громаді в користуванні приміщенням храму. Фото: зі сторінки Красилівської міської ради у фейсбуці

Читайте також: На Хмельниччині утворили Кам'янець-Подільську єпархію ПЦУ та обрали архієпископа

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую