ye-logo.v1.2

Із полеглими українськими захисниками попрощалися у трьох громадах Хмельниччини

Суспільство 2870
Вічна шана та пам
Вічна шана та пам'ять полеглим українським захисникам!.. Фото: acebook.com/infodimpolonne

Не стало Ігоря Казанцева, Вадима Огойка і Олександра Горобця...

З війни додому на щиті повернувся солдат Ігор Олександрович Казанцев. Сьогодні, 19 лютого, його проводжали в останню земну дорогу жителі Славутської громади. Народився та виріс захисник у Донецьку, де також здобув освіту, навчаючись спочатку у військовому ліцеї, далі – професійному ліцеї. Із 2006 року чоловік працював у Києві, саме тут у лютому 2022 року з початком повномасштабного вторгнення за власним бажанням вступив до лав Збройних Сил України, щоб захищати спокій своїх рідних та своєї маленької донечки, розповідають про захисника у громаді. 

Службу Ігор Казанцев проходив у 33-тій окремій механізованій бригаді роти протитанкових керованих ракет. Загинув воїн 21 липня 2023 року під час танкового бою в районі Мала Токмачка Запорізької області.

Ігор Олександрович Казанцев

Життя воїна обірвалося 21 липня 2023 року під час танкового бою в районі Мала Токмачка Запорізької області

У полеглого захисника Ігоря Казанцева залишилася дружина і донька

У полеглого захисника залишилася дружина та донька. Фото: з фейсбуку Славутської міськради

«У серці рідних Ігор назавжди залишиться доброзичливим, щирим, люблячим чоловіком, дбайливим та турботливим батьком, хорошим зятем. Жодними словами не вгамувати пекучий біль і не загоїти рани в душі від непоправної втрати. Світлий спомин про Ігоря, вдячність за його подвиг, назавжди житиме в наших серцях», - слова співчуття рідним висловили у Славутській міськраді.

Поховали Ігоря Казанцева у селі Вачів Улашанівської громади з усіма військовими почестями. У захисника України залишилися дружина та маленька донечка.

У Полонному 16 лютого жителі громади прощалися із полеглим на російсько-українській війні захисником - старшим сержантом Вадимом Олександровичем Огойком. 32-річний військовослужбовець загинув 9 лютого на Запорізькому напрямку.

«Від імені усіх мешканців Полонської громади та особисто від себе приношу щирі співчуття рідним, близьким та друзям Героя. Це і є справжня ціна кожного міліметра нашої вільної землі. Ми завжди будемо про це пам'ятати», - слова співчуття висловив міський голова Полонного.

Вадим Олександрович Огойко

32-річний військовослужбовець Вадим Огойко загинув 9 лютого на Запорізькому напрямку. Фото: facebook.com/infodimpolonne

У Полонному простилися із полеглим на війні захисником Вадимом Огойком

Попрощалися з полеглим на війні захисником і жителі Старокостянтинова – штаб-сержантом Олександром Олександровичем Горобцем. Церемонія прощання із військовослужбовцем відбулася 16 лютого в Гарнізонному будинку офіцерів. 53-річний Олександр Горобець загинув 4 лютого 2024 року в селі Юльївка Запорізької області. Поховали захисника України на міському кладовищі.

Олександр Олександрович Горобець

53-річний захисник загинув 4 лютого 2024 року в селі Юльївка Запорізької області. Фото: з соцмереж

Вічна шана та пам'ять полеглим українським захисникам...

Читайте також: Не вагаючись став сапером: історія загиблого захисника з Волочищини Віталія Гайдая

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую