ye-logo.v1.2

Сергій Притула приїде в Хмельницький

Суспільство 2322
Сергій Притула з осені 2023 року відвідує різні міста, щоб розповісти про роботу благодійного фонду
Сергій Притула з осені 2023 року відвідує різні міста, щоб розповісти про роботу благодійного фонду. Фото: facebook.com/serhiyprytula

Він звітуватиме за роботу благодійного фонду.

Сергій Притула, засновник одноіменного благодійного фонду, збирається завітати в Хмельницький. Про це повідомили в пресслужбі «Благодійного фонду Сергія Притули».

«Мета — розповісти більше про досягнення організації і всіх його донорів, прозвітувати про два роки роботи та поспілкуватися з небайдужими українцями», - йдеться в повідомленні.

Публічний звіт роботи за період з початку повномасштабного вторгнення Сергій Притула представить хмельничанам у середу, 28 лютого. Щоправда, де саме – заради безпеки поки не повідомляють.

«Щоб прийти на зустріч, потрібно зареєструватися, - каже Богдан Українець, координатор Центру готовності цивільних благодійного фонду Сергія Притули у Хмельницькій області. – Можу лише сказати час – 28 лютого о 16:00. Це буде не просто звіт, а спілкування з хмельничанами, розповідь про основні напрями роботи та проєкти фонду, зміну потреб для військових та цивільних, як робляться мегазбори».

Отож, усі бажаючи прийти на зустріч із Сергієм Притулою, мають заповнити реєстраційну форму. Саме зареєстровані учасники отримають адресу проведення зустрічі. Однак, як зазначають представники фонду, кількість місць обмежена. Зареєструватися на зустріч можна за посиланням https://forms.gle/GTWssg94Ev2Qq9dt9

Читайте також: Хмельницькі спецпризначенці оголосили збір

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую