ye-logo.v1.2

У Хмельницькому попрощалися із двома полеглими на війні українськими захисниками

Суспільство 3146
Вічна шана та пам
Вічна шана та пам'ять полеглим українським воїнам!.. Фото: скрін з відео МТРК "Місто"

Додому на щиті повернулися Дмитро Петраш і Іван Задворний…

Сьогодні, 22 лютого, в обласному центрі простилися з двома полеглими на російсько-українській війні захисниками. Додому з поля бою назавжди повернулися Дмитро Петраш і Іван Задворний.

«Був гарним батьком та доброю, щирою людиною. Під час черговою відправкою на фронт сказав, що вже навоювався та, скоріш за все, не повернеться більше. Так і сталося: 16 лютого він заступив на бойову службу на важкому напрямку, а наступного дня його вже не стало», - розповідає про Дмитра Петраша його подруга Лілія Очеретіна.

Дмитро Петраш народився та виріс у Хмельницькому. Його батько з 2014 року брав участь у бойових діях, з початком повномасштабного вторгнення на захист України встав і він. Загинув військовий 17 лютого під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Лиман на Донеччині. У Героя залишилися дружина, двоє синів, батьки та сестра. Поховали Дмитра Петраша на Алеї Слави. Тепер йому назавжди 40 років...

48-річний військовослужбовець Іван Задворний народився у Кишиніві, проте з 2004 року постійно проживав у Хмельницькому. На захист України став з 2014 року добровільно – брав участь у бойових діях в зоні АТО/ООС. У лютому 2022 року знову взяв зброю до рук. У лавах Збройних сил України був головним сержантом у складі 15-го окремого гірсько-штурмового батальйону.

Загинув Іван Задворний 17 лютого 2024 року у бою у селі Рівнопіль на Донеччині. Тепер свій вічний спочинок воїн знайшов на Алеї Слави.

Читайте також: Посмертні державні нагороди передали двом родинам загиблих воїнів з Віньковецької громади

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую