ye-logo.v1.2

Екологи підрахували збитки від масової загибелі риби в Хмельницькому районі

Суспільство 879
Масову загибель риби виявили на річці Мшанець біля Чорного Острова
Масову загибель риби виявили на річці Мшанець біля Чорного Острова. Фото: Хмельницького рибоохоронного патруля

Справу передали правоохоронцям.

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області підрахували збитки та передали правоохоронцям справу за фактом масової загибелі риби в Хмельницькому районі. Його, нагадаємо, зафіксували 14 лютого в річці Мшанець поблизу Чорного Острова.

Тоді від мешканця обласного центру надійшло звернення про масову загибель риби на річці. Відтак Державною екологічною інспекцію у Хмельницькій області спільно з представники Хмельницького рибоохоронного патруля було проведено обстеження ділянки річки Мшанець між селами Мар'янівна та селищем Чорний Острів.

«У результаті обстеження інспектори зафіксували загибель 365 екземплярів водних біоресурсів, а саме: 298 екземпляри коропа (сазана), 43 екземпляри білого амура та 24 екземпляри окуня звичайного», - нагадують в інспекції.

Додають, що наразі підрахували загальну суму збитків, нанесених державі внаслідок незаконного знищення риби. Вони склали 1 мільйон 336 тисяч 710 гривень.

Матеріали за цим фактом направили на розслідування до райуправління поліції, аби встановити осіб, причетних до порушення природоохоронного законодавства та притягнення їх до відповідальності.

До теми: На Хмельниччині виявили кількох браконьєрів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую