ye-logo.v1.2

У громадах Хмельниччини провели в останню земну дорогу воїнів-захисників

Суспільство 1811
Вічна шана захисникам, які боронили Україну
Вічна шана захисникам, які боронили Україну. Фото: з соцмереж

З Героями прощалися на Шепетівщині, в Антонінах та Кам'янці-Подільському.

На Хмельниччині попрощалися з полеглими воїнами, які віддали життя за Україну. В останню дорогу провели Олександра Павлюка з Улашанівської громади, що на Шепетівщині, Юрія Лавренюка з Антонінської громади та Олександра Деренка з Кам'янця Подільського.

23 лютого мешканці Улашанівської громади провели до Небесного Легіону Героя-захисника - 39-річного Олександра Павлюка, солдата, оператора взводу протитанкових ракетних комплексів.

Як повідомляють в Улашанівській громаді, 17 лютого він загинув на на Луганщині, в районі населеного пункту Білогорівка.

Олександр Андрійович Павлюк народився 19 липня 1984 року в селі Гута Славутського району. Навчався в Хоровецькому ліцеї. Одразу після школи працював в Шепетівському воєнному лісгоспі, згодом - за кордоном, а потім - на будівництві. У 2017 році оселився в селі Крупець, працював різноробочим.

У жовтні 2022 року Олександра Павлюка мобілізували до лав Збройних Сил України.

«В сім'ї Олександр був наймолодшим, - розповідають у громаді. - Він був добрим, щирим, готовим завжди прийти на допомогу. Завжди посміхався та був оптимістом. Таким він залишиться назавжди в серцях рідних та близьких».

Поховали Олександра Павлюка у рідному селі Гута.

Поховали Олександра Павлюка у рідному селі Гута. Фото: Улашанівської тергромади

А в Антонінах учора, 24 лютого, прощалися зі своїм захисником – 54-річним Юрієм Лавренюком, життя якого несподівано обірвалося 23 лютого 2024 року.

Як повідомляють в Антонінській громаді, почесним коридором пам'яті земляки зустріли й провели Юрія в його останню земну дорогу. Мітинг прощання та чин поховання відбулися у рідному для нього селищі Антоніни. Усі небайдужі жителі прийшли попрощатися зі своїм захисником, односельцем, другом, побратимом.

В Антонінах 24 лютого, прощалися зі своїм захисником – 54-річним Юрієм Лавренюком. Фото: Антонінської тергромади

Почесним коридором пам'яті земляки зустріли й провели Юрія в його останню земну дорогу. Фото: Антонінської тергромади

Також вчора, 24 лютого, в Кам'янці-Подільському прощались з Олександром Деренком. Як повідомили в міській раді, серце захисника передчасно зупинилось внаслідок підступної хвороби.

Сотні мешканці громади прийшли до Будинку офіцерів, щоб віддати шану воїну. Поховали на Олександра з усіма військовими почестями на міському кладовищі.

У Кам'янці-Подільському прощались з Олександром Деренком. Фото: Кам'янець-Подільської міської ради

Вічна шана захисникам...

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую