ye-logo.v1.2

Кам'янчанину Руслану Прусу присвоєно звання «Героя України». Посмертно

Суспільство 1502
Руслан Прус боронив Україну від загарбників, але... 23 травня 2023 року на околицях Бахмута отримав смертельне поранення.
Руслан Прус боронив Україну від загарбників, але... 23 травня 2023 року на околицях Бахмута отримав смертельне поранення. . Фото: facebook.com

Відповідний указ опублікований на сайті президента України.

«За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» Прусу Руслану Анатолійовичу - старшому лейтенанту (посмертно)», - йдеться в указі глави держави №118/2024, який датований 24 лютим 2024 року.

Руслан Прус народився 11 жовтня 1982 року в селі Хропотова Кам'янець-Подільського району, є випускником факультету фізичної культури Кам'янець-Подільського університету імені Івана Огієнка, Першого березня 2022 року Руслан Анатолійович пішов захищати Україну…

«21 травня вийшов на бойове завдання. Старший лейтинант Прус Руслан Анатолійович замінив свого побратима, який за станом здоров'я не міг виконувати свої обов'язки. 23 травня під час виконання бойового завдання на західній околиці Бахмута, під час артилерійського обстрілу, заступник командира роти вогневої підтримки військової частини А7220 Руслан Анатолійович Прус, 1982 р.н., врятувавши побратима, загинув отримавши поранення, несумісні з життям», - йдеться в петиції про присвоєння почесного звання Герой України, яку 20 липня 2023 року створила його дружина Тетяна Погребняк-Прус. І петиція набрала необхідні 25 тисяч голосів. - Руслан із честю виконав обов'язок щодо захисту своєї держави і до останнього подиху залишився вірним присязі, українському народові та Україні. Відстоюючи та захищаючи право на наше з вами безпечне життя, він віддав своє, не шкодуючи. Він пожертвував собою заради перемоги у боротьбі не лише за нашу свободу, а й свободу всієї Європи та всіх людей вільного світу. Я пишаюся ним, його незламністю та патріотизмом і вважаю, що Прус Руслан Анатолійович - справжній Герой, який заслуговує на найвищу державну нагороду - Герой України (посмертно) із врученням ордена «Золота Зірка» його дружині та крихітній донечці».

Герою України Руслану Прусу навіки 41 рік. Вічна пам'ять…

Читайте також - «Хмельницький пам'ятає»: в обласному центрі вшанували пам'ять загиблих Героїв

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую