ye-logo.v1.2

Жителів сільських громад Хмельниччини запрошують долучитися до соціального проєкту «Мій врожайний рік»

Суспільство 1132
На Хмельниччині стартував прийом заявок для участі в соціальному проєкті «Мій врожайний рік»
На Хмельниччині стартував прийом заявок для участі в соціальному проєкті «Мій врожайний рік». Фото: ілюстративне з архіву редакції

Колективну заявку для отримання необхідного садово-городнього обладнання чи встановлення теплиці можна подати до травня місяця поточного року.

На Хмельниччині стартував прийом заявок для участі в соціальному проєкті «Мій врожайний рік». Проєкт в області реалізує вже другий рік поспіль громадська організація «Центр стратегічних ініціатив», а основна його мета – підтримка родин військовослужбовців і переселенців, які проживають на Хмельниччині. До травня цього року можна подати колективну заявку на участь в проєкті для отримання необхідного садового чи городного інвентарю, а також встановлення теплиць двох розмірів для вирощування необхідної городини.

Як розповіла керівниця проєкту «Мій врожайний рік» Наталія Шмурікова, фінансує реалізацію проєкту в області фонд «Східна Європа» за сприяння Швейцарії. Минулого року було ухвалено 20 заявок, цьогоріч планують підтримати 50 колективних звернень на суму до 10 тисяч гривень на закупівлю необхідного інвентаря, а також 10 або 20 заявок на встановлення теплиць.

Оформити колективне звернення мешканці сільських громад можуть на сторінці громадської організації у фейсбуці. Це можуть бути як навчальні заклади та установи, так і об'єднання сімей. З поданих звернень експерти вибиратимуть ті, які відповідають необхідним вимогам. Також в рамках проєкту планується проведення декількох вебінарів, зокрема із вирощування агрокультур. Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону 067 383 55 27.

Читайте також: Як будиночки гобіта: у громаді Хмельницького району з'явиться ще одне модульне укриття

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую