ye-logo.v1.2

У Хмельницькому відкрили центр профтехосвіти з сучасним обладнанням та лабораторією

Суспільство 1092
Приміщення облаштували сучасним обладнанням
Приміщення облаштували сучасним обладнанням. Фото: Хмельницька міська рада

Тут учні профучилища будуть здійснювати діагностику та ремонт автотранспорту, зокрема й комунального.

На базі Хмельницького вищого професійного училища №11 облаштували навчальний центр з підготовки кваліфікованих слюсарів. Тут учні будуть застосовувати теоретичні знання на практиці, здійснюючи діагностику і ремонт автівок.

Як йдеться в сюжеті МТРК «Місто», у приміщенні нового центру облаштували 12 робочих місць з найновішим устаткуванням та навчальну лабораторію. За словами міського голови Олександра Симчишина, це дасть змогу готувати кваліфікованих робітників з професій «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та «Слюсар-електрик ремонту електроустаткування».

«Тепер учні ВПУ №11 матимуть можливість отримувати не лише теоретичні знання, але й практичні навички роботи з найсучаснішим обладнанням. Плануємо тут ремонтувати також транспорт, що використовується у роботі комунальних підприємств, що значно економитиме кошти й час. Окремо Центр буде надавати платні послуги з ремонту і діагностики для усіх автомобілістів. Чим оперативно окупить інвестицію», – зазначив Хмельницький міський голова.

Читайте також: Їжа для школярів на сучасному обладнанні: у Хмельницькому ліцеї №1 запрацював оновлений харчоблок

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую