ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на березень – яким буде перший місяць весни на Хмельниччині

Суспільство 7557

Прогнозують, що буде тепліше, ніж зазвичай.

В Україну приходить весна. Та чи буде березень таким же теплим, як останні дні лютого? Чи слід очікувати на дощові дні? Отож, сайт «Є ye.ua» проаналізував різні метеорологічні ресурси, щоб дізнатися прогноз погоди на березень.

За прогнозом Українського Гідрометеорологічного центру, середня місячна температура повітря в Україні в перший місяць весни становитиме 1-7 градусів тепла, що на 1-2 градуси вище за норму. На Хмельниччині, за прогнозом Хмельницького обласного центру з гідрометеорології, середня місячна температура становитиме 3,7 градуси тепла, що на 1,5 градуси вище за норму. Щодо опадів, то очікується, що їхня кількість буде в межах норми.

Вже перші дні березня будуть доволі теплими, адже прогнозують до 12 градусів вище нуля вдень, а вночі, в середньому, 5 градусів з позначкою «плюс». Утім, наступного тижня температура повітря буде поступово спадати. Зокрема, 8-10 березня вдень може бути не вище 5 градусів тепла, а вночі прогнозують до 2 градусів морозу. Крім цього, можливі й опади.

Із 11 по 24 березня на Хмельниччині погода нагадуватиме про те, що весна ще доволі рання. Тож вночі стовпчики термометрів коливатимуться в межах 2-4 градусів тепла, а вдень – від 5 до 8 градусів вище нуля. Також у цей період прогнозують дощі.

Наприкінці березня, за прогнозами ресурсів «Accuweather» та «Meteofor», стане трохи тепліше. Нічна температура повітря може досягати позначки в 5-6 градусів тепла, а денна – 10-11 градусів вище нуля. Утім, дні будуть хмарними, і періодично дощитиме.

Читайте також - Екобус у Хмельницькому: графік роботи у березні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую