ye-logo.v1.2

Де у Хмельницькому можна вигулювати собак На правах реклами

Суспільство 1487
Тварині потрібен активний відпочинок, тому необхідно грати з нею та подбати щоб була амуніція для собак
Тварині потрібен активний відпочинок, тому необхідно грати з нею та подбати щоб була амуніція для собак. Фото: zootovary.com

Проблема вигулу собак у Хмельницькому розв'язується повільно.

Проте, якщо ще 5 років тому спеціальних майданчиків взагалі не було, то тепер у місті є три локації, де чотирилапим буде комфортно гратися та відпочивати. А оскільки весна все ближче, то і з собакою господарі можуть виходити на довшу прогулянку.

 Парк Франка

На вулиці Франка поблизу навчально-виховного комплексу №2 знаходиться окрема територія з парканом, де тварини можуть спокійно бігати та нікому не заважати. Також облаштовано місце, де можна дресирувати собаку — там є різноманітні бар'єри, тунелі тощо. У парку імені Франка є де пройтися з твариною на повідці. До прикладу, там можна чудово провести час за бігом або відпочити на лавицях. Проте варто подбати, щоб амуніція для собак була міцною, адже на локації доволі людно.

Територія для тварин на Озерній

На перетині вулиць Залізняка та Бандери є майданчик площею 0,2 га, який називається «Територія собак». Там є дві зони, де можна відпускати тварин без повідця, і ще одна — для дресирування з бар'єрами, покришками, лавами тощо. Вже скоро на майданчиках з'явиться свіжий газон. Сам Молодіжний парк, де знаходиться «Територія собак», має велику площу. Тут розташувалися різноманітні атракціони, спортивні майданчики та магазини.

Парк Чекмана

Територія на березі Бузького водосховища має багато цікавих локацій для відпочинку, а також окреме місце для тварин. Там встановлено різноманітні снаряди та паркани, які до вподоби активним собакам. Також є де гуляти з сім'єю: у парку багато дитячих атракціонів, катамарани тощо. Тому це стане чудовим варіантом для відпочинку на вихідних.

Де можна вигулювати собак

Відповідно до чинного законодавства, за відсутності біля будинку спеціальних місць для вигулу з твариною можна відпочивати на прибудинкових територіях з тильної сторони. Звичайно, треба прибирати за своїм собакою та не відпускати його без супроводу. Не зайвим буде надягати намордник, особливо якщо поряд діти. Ветеринари радять гуляти з улюбленцем:

  1. від 30 хвилин на день;
  2. від півтори години додатково пару разів на тиждень.

Тварині потрібен активний відпочинок, тому необхідно грати з нею, стимулювати її долати перешкоди тощо. Це забезпечить собаці хороше самопочуття та достатній рівень фізичних навантажень. Скоро весна, а це означає, що у траві та кущах з'являються кліщі. Тому варто подбати про те, щоб захистити від них тварину та за потреби оновити щеплення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую