ye-logo.v1.2

На Ізяславщині, в Старокостянтинові та Кам'янці-Подільському попрощалися з полеглими захисниками

Суспільство 1454
Вічна шана полеглим захисникам України..
Вічна шана полеглим захисникам України... Фото: Кам'янець-Подільської міської ради

Воїни захищали Україну від російських окупантів.

На Хмельниччині в останню дорогу провели Героїв, які захищали Україну від російських окупантів. На Ізяславщині попрощалися із Романом Гончаруком, у Старокостянтинові з Михайлом Банновим, у Кам'янці-Подільському з Сергієм Поліщуком.

Сьогодні, 29 лютого, на Ізяславщині прощаються із захисником з села Зубарі Романом Гончаруком.

«Наш 30-річний оборонець у важкий для країни час без вагань став на її захист, - розповідають в Ізяславській міській раді. - Ще з 2016 року захищав молодий юнак суверенітет України, там, де особливо «гаряче», внаслідок чого неодноразово отримував поранення. Та щоразу повертався до своїх побратимів на передову, щоб жоден ворог не паплюжив українську землю. З перших днів служби опановував професію стрільця-піхотинця, навідника. Був командиром танка».

Захищаючи Україну, Роман Гончарук отримав надто важкі поранення. Лікарі намагались повернути у стрій воїна, проте на превеликий жаль, Україна втратила свого Героя…

Сьогодні, 29 лютого, воїн знайшов вічний спочинок у рідному селі Зубарі…

Роману Гончаруку було 30 років... Фото: Ізяславської міської ради

У Старокостянтинові вчора, 28 лютого, прощалися із загиблим захисником України Михайлом Банновим.

«Вірний військовій присязі, Михайло загинув 13 лютого в результаті бойового зіткнення у районі населеного пункту Часів Яр Донецької області», - повідомляють в Старокостянтинівській міській раді.

Поховали полеглого воїна на міському кладовищі.

У Старокостянтинові прощалися із загиблим захисником України Михайлом Банновим. Фото: Старокостянтинівської міської ради

А 27 лютого прощалися із захисником України в Кам'янці-Подільському: в останню дорогу проводжали аерозвідника Сергія Поліщука.

«Сергій Поліщук - для друзів просто «Ліпа»... Він був надзвичайно сонячною та позитивною людиною, - згадують про Героя в Кам'янець-Подільській міській раді. - На превеликий жаль, 20 лютого на Донеччині під час ворожого мінометного обстрілу він отримав важкі поранення, від яких загинув. У липні бійцю мало виповнитися 38 років...»

У Кам'янці-Подільському в останню дорогу проводжали аерозвідника Сергія Поліщука. Фото: Кам'янець-Подільської міської ради

Вічна шана полеглим захисникам…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую