ye-logo.v1.2

Хотіли перепливти Тису: прикордонники затримали двох хмельничан

Суспільство 1416 1
Чоловіків затримали прикордонники
Чоловіків затримали прикордонники. Фото: dpsu.gov.ua

У такі спосіб чоловіки хотіли потрапити в Румунію.

Вчора, 28 лютого, прикордонники відділення «Солотвино» Мукачівського загону затримали чотирьох чоловік: двох хмельничан та двох киян. Вони, як повідомляють у Державній прикордонній службі України, були одягнені у гідрокостюми та шукали мілкі місця на річковій ділянці кордону, щоб потрапити в Румунію.

«Кілька разів порушники наважувалися зайти у воду, проте поверталися і продовжували пошуки, - йдеться в повідомленні прикордонників. - За їх діями з повітря стежив оператор повітряного моніторингу обстановки, який доповів черговому про виявлення «туристів». На пошук одразу висунулася група реагування, за 15 метрів до держрубежу чоловіків затримали прикордонники. «Дайверів» доставили в підрозділ. Чоловіки розповіли, що приїхали на Закарпаття з метою незаконного перетину кордону. Ділкам, які забезпечили їх гідрокостюмами та пообіцяли організувати перехід кордону відомими лише їм мілинами, кожен із затриманих віддав по 2 тисячі доларів США. Також порушники зізналися, що побачивши, якою насправді повноводною та стрімкою є Тиса, зрозуміли, що їх обманули й перепливати таку водойму дуже небезпечно, але вирішили спробувати. Про те, що така спроба може вартувати їм власного життя, намагались не думати».

Стосовно затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справи скеровано до суду.

Читайте також: Підприємця з Хмельниччини оштрафували за спробу дати 100 доларів хабаря, щоб перетнути кордон

Коментарі:

Віталій Українець 02.03.2024 12:41

Через Маяки всі переходят..

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую