ye-logo.v1.2

У Хмельницькому попрощалися з Героєм Вадимом Бахурським

Суспільство 1519
Чоловік захищав країну в лавах 106 окремої бригади тероборони
Чоловік захищав країну в лавах 106 окремої бригади тероборони. Фото: МТРК "Місто"

Йому назавжди залишиться 37.

Сьогодні, 1 березня, у Хмельницькому провели в останню земну дорогу захисника-добровольця Вадима Бахурського. Як йдеться в сюжеті МТРК «Місто», внаслідок хвороби його серце зупинилося 21 лютого.

Вадим Бахурський закінчив школу в селі Чабани Хмельницького району, після чого навчався у ВПУ №8 на столяра. До початку повномасштабного вторгнення працював будівельником. Коли почалася повномасштабна війна, став у ряди добровольчого формування.

Чоловік захищав країну в лавах 106 окремої бригади тероборони. Його побратим з позивним «Ед» згадує, що познайомився із Вадимом у другий день повномасштабного вторгнення. Разом із ним та іншими хлопцями пройшли Харківський та Донецький напрямки. Останній рік боронили Україну на Херсонщині. Каже, Вадим завжди викладався до останнього, але після лікарні до них вже не повернувся.

«Мав дівчину. Вони планували, як він прийде з війни, з Перемогою, поїхати у Карпати. Це була його мрія… Голова у нього боліла. Дуже було погано, стрибав тиск. Молодий…», - ділиться сестра Героя Олена Хіблень.

Вадима Бахурського поховали на кладовищі мікрорайону Ракове. Йому назавжди залишиться 37…

Читайте також: У Нетішині та Полонному попрощалися з полеглими воїнами

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую