ye-logo.v1.2

Кам'янець-Подільські активісти влаштували толоку, аби зібрати кошти на авто для військового

Суспільство 567
Толоку влаштували активісти з громадської організації "Сокіл"
Толоку влаштували активісти з громадської організації "Сокіл". Фото: колаж автора

Нині треба зібрати близько 120 тисяч, щоб закрити збір.

Активісти молодіжної громадської організації «Сокіл» прибрали від сміття відновлений оглядовий майданчик у центральному парку Кам'янця-Подільського. Як повідомили у Кам'янець-Подільській міськраді, поряд із прагненням зробити місто чистішим, їхня мета – зібрати кошти на автомобіль побратиму, який очолює розвідгрупу на сході України.

«Ми хочемо привернути увагу до двох проблем. Перше – це забруднення території парку певними жителями нашого міста, а друге – це збір нашому побратиму Руслану на автомобіль. Усі вдячні та небайдужі кам'янчани можуть долучитися до цього збору», - кажуть в громадській організації.

Кам'янчанин Руслан опинився на війні у 18 років. Шлях військового він розпочинав у добробаті: спочатку з деокупації Київщини, опісля виконував завдання для звільнення Ізюмщини.

У свої 19 став кадровим військовим та підписав контракт із ЗСУ, паралельно вступив до вишу та здобуває вищу освіту. Наразі Руслан – командир розвідгрупи, разом з якою виконує бойові завдання на сході країни. Саме для них кам'янець-подільські активісти допомагають закрити збір. Ціль – 250 тисяч гривень, з яких потрібно зібрати ще близько половини суми.

Долучитись можна за посиланням https://send.monobank.ua/jar/3jZb2DSmWS або задонатити на банківську картку: 5375 4114 2237 7783.

Читайте також: У Хмельницькому поліцейські встановили учасників конфлікту, під час якого побили військовослужбовця

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую