ye-logo.v1.2

«Стати військовим була його мрія»: у Хмельницькому попрощалися з Героєм Юрієм Клименком

Суспільство 9583
У захисника залишилася дружина і двоє маленьких дітей
У захисника залишилася дружина і двоє маленьких дітей. Фото: МТРК "Місто"

Йому назавжди залишиться 25…

У Хмельницькому провели в останню земну дорогу Героя Юрія Клименка. Він загинув під час виконання бойового завдання 5 березня, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Юрій Клименко вважав військову справу своїм покликанням, згадують побратими. У 2016 році закінчив військовий навчальний заклад. З 2021 був у лавах військової частини 19 ракетної бригади «Свята Варвара». У її складі боронив українську землю від російської окупаційної армії. За словами офіцера командування Юрія Наконечного, підрозділ виконував бойові завдання по всій лінії бойових дій.

«П'ять років ми з ним разом вчилися. Були з однієї групи, з одного курсу. Стати військовим це була його мрія. Він цим жив. Вогник у його серці горів до захисту Батьківщини. Це була його ціль, це була його мета», - ділиться побратим Юрія Клименка із позивним «Барон».

У захисника залишилася дружина і двоє маленьких дітей. Під час церемонії прощання родині Юрія Клименка вручили військову нагороду, посмертно. Героя поховали на Алеї Слави у Раковому. Йому назавжди залишиться 25…

Читайте також: У Хмельницькому попрощалися із загиблими захисниками Сергієм Бурдельним та Віталієм Кметем

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую