ye-logo.v1.2

«Був всесвітом для дітей»: Хмельницька громада попрощалася із Героєм Сергієм Бардарем

Суспільство 11687
Герою назавжди залишиться 42
Герою назавжди залишиться 42. Фото: МТРК "Місто"

Він боронив Україну на Бахмутському напрямку.

У Хмельницькому провели в останню земну дорогу захисника Сергія Бардара. Він загинув 5 березня під час виконання бойового завдання неподалік Бахмута Донецької області, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Сергій Бардар родом з Красилівщини. Разом зі сім'єю проживав кілька останніх років в Олешині, що у передмісті Хмельницького. До лав ЗСУ він вступив наприкінці минулого року. Був на передових позиціях.

«Минулого понеділка мав рідним передзвонити, але так цього і не зробив… Сергій був усім для своєї сім'ї. Родині буде важко пережити цю втрату. Для чого дітей лишати сиротами? Це несправедливо. Вони повинні жити, виховувати своїх дітей, давати їм освіту, одружити їх», - ділиться кума Героя Сергія Бардара Олена.

Вчителька навчального закладу, в якому навчаються доньки воїна, Тетяна Каплун згадує, що Сергій був чудовим батьком, доброю і чуйною людиною.

«Діана не раз розповідала, що у неї був найкращий у світі батько. Він був для неї другом і порадником. Я завжди чула від неї тільки «тато, тато і тато»…Для дитини він був всесвітом. Завжди усміхнений, завжди доброзичливий. Коли треба було щось зробити, він завжди був перший. Дуже шкода, що таких людей забирає клята війна», - зазначає класна керівниця старшої доньки Героя Тетяна Каплун.

У Сергія Бардара залишились дружина та двоє дітей. Його поховали на Алеї Слави. Герою назавжди залишиться 42…

Читайте також: У двох громадах Хмельниччини попрощалися із загиблими на війні захисниками України

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую