ye-logo.v1.2

З полеглими захисниками попрощалися на Шепетівщині, Віньковеччині та в Сатанові

Суспільство 3845
Світла пам
Світла пам'ять загиблим захисникам... Фото: зі сторінки Ганнопільської громади у фейсбуці

Воїни захищали Україну від ворога.

У громадах Хмельниччини провели в останню земну дорогу полеглих захисників України. З Героями російсько-української війни прощалися в Сатанові, Ганнопільській громаді на Шепетівщині та Віньковеччині.

Учора, 13 березня, «на щиті» додому в рідні Віньківці повернувся захисника Володимир Палаш. Він був сержантом, стрільцем однієї з військових частин, які боронять Україну від ворога. Як повідомляють у Віньковецькій селищній раді, Володимир Палаш загинув 7 березня 2024 поблизу Синьківки Куп'янського району Харківської області.

Героєві було 53 роки...

«На щиті» додому в рідні Віньківці повернувся захисника Володимир Палаш. Скрін з відео 

У Сатанові в останню земну дорогу вчора проводжали загиблого героя Володимира Кузнеца.

Як повідомляють в Сатанівській селищній раді, Герой з квітня 2022 року боронив Україну від російської навали, служив радіотелефоністом стрілецької роти. Загинув 27 лютого поблизу села Роботине на Запоріжжі.

Володимиру Кузнецу назавжди 38 років…

Володимиру Кузнецу назавжди 38 років… Фото: horodok.city

У Ганнопільській громаді в селі Довжки 13 березня прощалися із захисником Романом Добринчуком. Сотні людей - рідних, близьких, друзів, знайомих і незнайомих – зібралися біля дому захисника, аби віддати шану, попрощатися із загиблим Героєм.
Як повідомляють в Ганнопільській громаді, народився Роман 27 лютого 1990 року в селі Довжки. Здобув освіту в Національному університеті «Острозька академія». У червні 2022 року пішов захищати Україну…

9 березня після важкого поранення на фронті і лікування в госпіталі життя захисника обірвалося… У нього залишилися мама, дружина, два сини.

У Ганнопільській громаді в селі Довжки прощалися із захисником Романом Добринчуком. Фото: зі сторінки Ганнопільської громади у фейсбуці

Вічна шана полеглим Героям…

Нагадаємо, у Хмельницькій громаді 13 березня провели в останню земну дорогу загиблого захисника України Володимира Максимінчука...

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую