ye-logo.v1.2

У громадах Хмельниччини попрощалися з трьома полеглими воїнами

Суспільство 3124
Прощання з Дмитром Ковалевським, 15 березня 2024 рік
Прощання з Дмитром Ковалевським, 15 березня 2024 рік. Фото: Красилівська міська рада

На щиті повернулись додому Дмитро Ковалевський та Віктор Марищук та Костянтин Онопрієнко…

Сьогодні, 15 березня 2024 року, жителі Красилівської громади живим коридором пам'яті та шани зустріли й провели в останню земну дорогу Героя Дмитра Ковалевського. Захисник помер у госпіталі 12 березня внаслідок важкого поранення. Про це повідомили у громаді.

Дмитро Ковалевський народився у 2001 році. Після того, як спливли шкільні роки, він вступив до Бердянського педагогічного університету, де здобув вищу освіту. Був кандидатом в майстри спорту з дзюдо. Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, не вагаючись вирішив стати на захист країни. 10 березня 2022 року Дмитро добровільно став до лав Запорізької територіальної оборони, а згодом відправився із побратимами на передову. Воював на Гуляйпільському та Бахмутському напрямках.

У Дмитра Ковалевського залишились мама, тато, брат, син та дружина. Поховали Героя на Красилівському міському кладовищі. Йому назавжди залишиться 23…

Дмитрові Ковалевському назавжди залишиться 23... Фото: Красилівська міська рада

У Полонному сьогодні прощалася з двома Героями. Живим коридором зустріли й провели в останню земну дорогу Віктора Марищука та Костянтина Онопрієнка, повідомили у громаді.

Віктор Марищук був водієм-санітаром медичного пункту загону спеціальних операцій. Під час чергової відпустки серце Воїна не витримало і він помер у реанімації міської лікарні внаслідок хвороби…

Віктор Марищук повернувся додому на щиті... Фото: Інфодім

Старший солдат Костянтин Онопрієнко загинув 9 березня 2024 року поблизу населеного пункту Тоненьке. Поховали захисників з усіма воїнськими почестями на Алеї Героїв на Новому кладовищі.

Костянтин Онопрієнко загинув під час виконання бойового завдання... Фото: Інфодім

Читайте також: У Полонному відкрили меморіали пам'яті полеглим добровольцям-захисникам

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую