ye-logo.v1.2

У Кам'янці-Подільському попрощалися із загиблим Миколою Томайчуком з позивним «Танцор»

Суспільство 8894
Миколі Томайчуку тепер навіки 42 роки..
Миколі Томайчуку тепер навіки 42 роки... Фото: пресслужби Кам'янець-Подільської міськради

Захисник був професійним хореографом та мріяв станцювати танець із шаблями зверху на кремлівському мавзолеї.

Вчора, 15 березня, жителі Кам'янця-Подільського проводжали в останню земну путь українського захисника, який віддав своє життя в боротьбі із ворогом, Миколою Томайчуком. Чоловік був родом із Кам'янця-Подільського і до часу, коли добровольцем пішов до лав ЗСУ, був професійним хореографом. У місті керував студією та мандрував країнами світу, демонструючи українську культуру. За це і отримав від побратимів позивний «Танцор».

З початком повномасштабної війни чоловік пішов добровольцем до сил територіальної оборони, захищав територіальну цілісність України на східному напрямку, розповідають про полеглого захисника у громаді. Микола Томайчук очолював невеличкий підрозділ, який захищає прикордоння України на північно-східному напрямку.

Микола Томайчук поховання

Микола Томайчук поховання Кам'янець-Подільський

Микола Томайчук прощання

Микола Томайчук два роки служив у теробороні, загинув після виконання бойового завдання, рятуючи побратимів на Сумському напрямку. Тепер йому навіки 42 роки... Фото: пресслужби Кам'янець-Подільської міськради

Захисник казав, що мріє в майбутньому станцювати танець із шаблями на даху кремля. Історію бійця у березні минулого року опублікували на сторінці спільноти «Військо України». Був нагороджений Грамотою за високий патріотизм, бездоганну військову дисципліну, зразкове виконання службових обов'язків та нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Хрест Військова честь». У полеглого захисника залишились мати та батько. Поховали бійця у Кам'янці-Подільському на Алеї Слави.

«В останню земну дорогу провели Героя Миколу Томайчука. Громада втратила талановитого хореографа, людину багатьох умінь. Просто добру, щиру людину. Світлий спомин про Захисника назавжди залишиться у пам'яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо усією громадою, низько схиляємо голови у скорботі», - слова співчуття родині полеглого захисника висловили у Кам'янець-Подільській міськраді.

Читайте також: Меморіальні дошки двом полеглим Героям відкрили у Кам'янці-Подільському

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую