ye-logo.v1.2

У Сатанові побудують новий реабілітаційний комплекс за 180 мільйонів гривень

Суспільство 2051
На території санаторію "Південий Буг" побудують новий корпус
На території санаторію "Південий Буг" побудують новий корпус. Фото: sanatorii-ukrainy.com

Завершити будівництво планують до кінця 2026 року.

Державна установа “Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області” оголосила торги на будівництво нового лікувально-спального корпусу, вартістю 180 мільйонів гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Будівництво планується у Сатанові на вулиці Курортній, 42. За цією адресою розташований реабілітаційний центр МВС “Південний Буг”. Мова йде про будівництво, як мінімум, триповерхової будівлі з підвалом та цокольним поверхом. У вартість входить як проведення будівництва, так і придбання обладнання.

Так, в самій будівлі планується облаштувати басейн. В корпусі, окрім кімнат, будуть бальнеологічні ванни, медична бігова доріжка, прилади для електротерапії, магнітотерапії, апарати для розроблення та реабілітації суглобів, система для відновлення навиків ходьби та інше.

Також в планах благоустрій території з висадкою дерев.

Завершити будівництво планують до кінця 2026 року.

Крім того, державна установа оголосила тендер на проведення реконструкції лікарні МВС у Хмельницькому на вулиці Проскурівського Підпілля. Очікувана вартість робіт - понад 33 мільйони гривень.

Раніше сайт “Є” ye.ua писав, що у Сатанові побудують центр творчості дітей та юнацтва з захисною спорудою.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую