ye-logo.v1.2

Мати загиблого захисника з Хмельниччини придбала автівку для підрозділу, де служив її син

Суспільство 15014
Мати загиблого воїна Володимира Дмитрука придбала автівку для підрозділу, де служив її син
Мати загиблого воїна Володимира Дмитрука придбала автівку для підрозділу, де служив її син. Фото: Алли Гуменюк

Володимир Дмитрук на початку повномасштабного вторгнення долучився до 95-ї окремої десантно-штурмової бригади та брав участь у боях за звільнення українських територій на Донецькому напрямку.

Людмила Федорівна Дмитрук – мати полеглого на російсько –українській війні воїна Володимира Дмитрука – передала автомобіль військовим з інженерного забезпечення 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України. Свого часу у цій бригаді служив її син. Історію придбання та передачі позашляховика розповіли журналісти тижневика «Вперед».

Із розповідей синів, які разом стали на захист України, жінка знала, наскільки важлива наявність автомобіля на позиціях, особливо для саперів, які виїжджають на завдання, щоб очистити дорогу від ворожих мін. На передову 34-річний Володимир Дмитрук потрапив у серпні 2022 року. Разом із старшим братом – Максимом Дмитруком, брав участь у боях за звільнення українських територій на Донецькому напрямку та операціях із зачистки визволених населених пунктів. 8 листопада 2022 року Володимир, допомагаючи пораненому побратимові, сам отримав важке поранення. Травма, на жаль, виявилася несумісною з життям. З поля бою пораненого захисника ніс на собі його старший брат.

Придбати автівку для синових побратимів Людмила Федорівна думала вже давно. Підтримав її ідею і син, який демобілізувався після поранення і повернувся додому. Саме Максим Дмитрук власноруч підлаштував придбану автівку під армійські потреби. Додатково жителі села Жилинці завантажили позашляховик домашніми смаколиками, які для військових готувало ледь не пів села.

Володимир Дмитрук

Володимир Дмитрук, допомагаючи пораненому побратимові, сам отримав важке поранення. Травма, на жаль, виявилася несумісною з життям… Фото: зі сторінки Ярмолинецької тергромади

«Я знаю та усе розумію. Ви не знали мого Вовчика… І ніколи його не бачили… Але це зовсім немає значення. Він так би хотів, і я дуже хотіла допомогти вам, бо ви – мої рідні, ви робите те, за що загинув мій син – бороните Україну. Сьогодні це найголовніше для нас усіх», - сказала Людмила Федорівна діючим військовослужбовцям ЗСУ, які і приїхали забрати автівку.

У лютому цього року на фасаді місцевої гімназії у Жилинцях, де свого часу навчався Володимир Дмитрук, встановили на його честь меморіальну дошку. Вічна шана та пам'ять полеглим українським захисникам!..

Читайте також: Андрій Шутяк, селищний голова Ярмолинців, повернувся до роботи в громаді після двох років служби у ЗСУ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую