ye-logo.v1.2

В останню земну дорогу провели Героїв з Новоушиччини, Дунаєвеччини, Летичівщини, Старокостянтинівщини

Суспільство 2171
Вічна шана полеглим захисникам..
Вічна шана полеглим захисникам... Фото: з соцмереж

Вони захищали Україну від ворога.

На Хмельниччині в останню земну дорогу провели захисників України. З Героями прощалися на Новоушиччині, Дунаєвеччині, Летичівщині, Старокостянтинівщині.

Учора, 27 березня, у селі Пижівка Новоушицької громади проводжали Героя Василя Кухара. Його життя обірвалося під час виконання бойового завдання 22 березня 2024 року біля Білогорівки Сєвєродонецького району на Луганщині.

Як повідомляють в Новоушицькій селищній раді, Василь Кухар з квітня минулого року захищав Україну від ворога, був командиром відділення.

Героєві навіки 43 роки…

Василь Кухар з квітня минулого року захищав Україну від ворога, був командиром відділення. Фото: зі сторінки Новоушицької громади у фейсбуці

Прощалися 26 березня із захисником і на Дунаєвеччині - в останню дорогу проводжали померлого захисника Ростислава Костенюка.

Як повідомляють в Дунаєвецькій міській раді, Ростислав Іванович народився 8 жовтня 1987 року в селі Сокілець Дунаєвецького району. Був завжди дружелюбним, ввічливим та вихованим хлопцем, готовий завжди допомогти товаришам. Перед мобілізацією працював охоронцем на сонячній електростанції.

«26 квітня 2023 року став на захист держави. Свою службу розпочинав у Рівному, потім був на східному Донецькому напрямку в Куп'янську, Слав'янську, в останній час проходив військову службу в Надвірній Івано-Франківської області. Отримавши відпустку приїхав до рідного села, де 22 березня, від серцевої недостатності, захисник відійшов у вічність. Йому назавжди 36…»

На Дунаєвеччині в останню дорогу проводжали померлого захисника Ростислава Костенюка. Фото: Дунаєвецької міської ради

У вівторок, 26 березня, у Старокостянтинівській громаді прощалися із захисником України, солдатом Михайлом Данилюком.

Як повідомляють в Старокостянтинівській міській раді, відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, Михайло загинув 20 березня 2024 року в районі населеного пункту Тоненьке Покровського району Донецької області.

Поховали Михайла Данилюка в селі Стецьки. Йому назавжди 44 роки…

У Старокостянтинівській громаді прощалися із захисником України, солдатом Михайлом Данилюком. Фото: Старокостянтинівської міської ради

У Летичеві в останню дорогу проводжали бойового медика, молодшого сержанта Ігоря Берлінського. Він загинув, захищаючи Україну, в районі населеного пункту Іванівське Донецької області 20 березня.

«В пору життєвого розквіту обірвалося життя Ігоря Берлінського. Війна забрала у матері найдорожче – єдиного сина, у дружини – коханого чоловіка, у маленького сина Артемчика – любого й турботливого татуся, в однокласників, друзів і бойових побратимів – вірного товариша. Непоправна втрата для родини відгукнулася болем у серцях кожного, хто знав Ігоря, навчався з ним, працював, спілкувався, товаришував», - кажуть в Летичевській селищній раді.

У Летичеві в останню дорогу проводжали бойового медика, молодшого сержанта Ігоря Берлінського. Фото: Летичівської селищної ради

Вічна шана захисникам…

Нагадаємо, 26 березня у Хмельницькому в останню земну дорогу провели Героя-захисника Максима Вільчинського.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую