ye-logo.v1.2

Якою буде погода у квітні на Хмельниччині – прогноз

Суспільство 2700

На аномальні погодні умови не слід очікувати.

Другий місяць весни буде чимось схожим на попередній. У квітні також будуть температурні «гойдалки». Утім, все в межах норми та, ймовірно, без морозів. Отож, яку погоду прогнозують у квітні в Хмельницькій області – детальніше на сайті «Є ye.ua».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, середня місячна температура повітря в Україні передбачається в межах 8-13 градусів тепла. Натомість у більшості західних областях на 1-1,5 градуса вище за норму. Щодо опадів, то вони також будуть у межах норми.

Перша декада квітня на Хмельниччині буде без заморозків, але небо захмареним. До того ж можливі короткочасні дощі. За даними ресурсу «Wismeteo», нічна температура повітря становитиме від 4 до 10 градусів вище нуля, а денна – від 13 до 20 градусів з позначкою «плюс».

Із 8 по 14 квітня в області слід очікувати на опади. Дощитиме ледь не щодня. Утім, прогнозують теплі дні та ночі. За прогнозом на сайті «Meteofor», вночі буде 8-9 градусів тепла, вдень – 13-15.

Схожі погодні умови зберігатимуться до кінця місяця. Час від часу дощитиме, а температура повітря коливатиметься в межах від 0 до 9 градусів вночі та від 8 до 16 градусів удень. Найтеплішими днями наприкінці другого весняного місяця мають стати 28-30 квітня, коли вдень, у середньому, повітря прогріватиметься до 16 градусів з позначкою «плюс».

Читайте також - Ветеранський бізнес: як родина ковалів допомагає бійцям на фронті й тримає економіку в тилу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую