ye-logo.v1.2

У громадах Хмельниччини провели в останню дорогу захисників України

Суспільство 2797
Вічна пам
Вічна пам'ять полеглим захисникам... Фото: Деражнянської міської ради

Герої захищали Україну від російських окупантів.

У громадах Хмельниччини провели в останню дорогу захисників України, які полягли в боях з російськими окупантами. З Героями прощалися на Летичівщині, у Волочиську, Кам'янці-Подільському, на Деражнянщині та в Старокостянтинові.

У Летичівській громаді 28 березня в останню земну дорогу проводжали жителя села Антонівка Олександра Миронова. Він був гранатометником, загинув 27 грудня 2023 року, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Синьківка на Харківщині.

«Війна забрала у матері й батька одного з синів, у братів – дорогого брата, в однокласників, у друзів і бойових побратимів – вірного товариша, у жителів села Антонівка – шанованого односельчанина. Непоправна родинна втрата відгукнулася болем у серцях кожного, хто знав Олександра, навчався з ним, працював, спілкувався, товаришував», - кажуть у громаді.

Героєві навіки 36 років…

У Летичівській громаді в останню земну дорогу проводжали жителя села Антонівка Олександра Миронова. Фото: зі сторінки Летичівської громади у фейсбуці

Учора, 29 березня, Волочиська громада прощалася із мужнім сином, воїном-захисником Максимом Отіновим.

«Захищаючи Україну від агресора, 23 березня 2024 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку в селі Роботине загинув розвідник з 56-го окремого стрілецького батальйону - командир зведеної роти 65-ої окремої механізованої бригади, молодший сержант за позивним «Тор» - Максим Леонідович Отінов», - повідомили у Волочиській міській раді.

Народився Максим 22 червня 1990 року у Волочиську. Навчався у Волочиському НВК. Після закінчення школи - навчання у Волочиському професіно-технічному училищі, де здобув професію столяра.

«Максим був дуже трудолюбивий, він з малих літ любив допомагати батькові, який працював на будівництві, в дорослому віці уже працювали з батьком разом. В 2015 році одружився з коханою Олександрою, згодом у них народилась донька Ульяна. В щасливої сім'ї було багато гарних мрій, які вони прагнули втілити в життя. Мріяли подорожувати, побачити світ, але всі мрії і бажання перекреслила війна…», - розповідають про Героя у громаді.

26 лютого 2022 року Максим пішов добровольцем в тероборону, цього ж року втупив до лав ЗСУ. Воював у найгарячіших точках… Командування 65-ої бригади представило Максима Отінова до звання Героя України (посмертно).

Волочиська громада прощалася із мужнім сином, воїном-захисником Максимом Отіновим. Фото: Волочиської міської ради

Учора, 29 березня, в Кам'янці-Подільському проводжали до небесного війська полеглого в бою Героя Миколу Кулябіна.

«Він проявив найбільшу любов до рідної землі. Проявивши стійкість і мужність в бою, захищаючи незалежність України і захищаючи кожного з нас, він загинув 20 березня на Донеччині», - повідомили в Кам'янець-Подільській міській раді.

Микола Кулябін був навідником, з честю виконував бойові завдання. У квітні йому мало виповнитися 50 років. Поховали Героя на Алеї Слави…

В Кам'янці-Подільському проводжали до небесного війська полеглого в бою Героя Миколу Кулябіна. Кам'янець-Подільської міської ради

Сьогодні, 30 березня, у Деражнянській громаді прощалися з Героєм-захисником Андрієм Петрунчаком.

«Вірно служив Україні - відважний, сміливий, звитяжний, нескорений, відданий син свого народу, протистояв ворогові на полі бою до останнього. Не дожив до Перемоги, але наблизив її ціною свого молодого життя», - кажуть про загиблого у громаді раді.

Односельчани, мешканці навколишніх сіл, рідні, друзі, знайомі на колінах зустріли свого захисника. Заквітчаною дорогою загиблого Андрія везли вулицями рідного села до Свято-Миколаївського храму у селі Яськівцях де за покійним відправили панахиду. Із військовими почестями Героя-захисника провели в останню земну дорогу. В його честь прозвучав Гімн і військовий салют. Поховали Героя на кладовищі у селі Маниківці.

У Деражнянській громаді прощалися з Героєм-захисником Андрієм Петрунчаком. Деражнянської міської ради

Також сьогодні, 30 березня, у Старокостянтинові відбулася церемонія прощання із загиблим захисником України, солдатом Олегом Ткачуком.

«Вірний військовій присязі, Олег загинув 24 березня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новомихайлівка Покровського району Донецької області», - повідомили в Старокостянтинівській міській раді.

Поховали полеглого воїна на міському кладовищі.

У Старокостянтинові відбулася церемонія прощання із загиблим захисником України, солдатом Олегом Ткачуком. Фото: Старокостянтинівської міської ради
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую